Jump to content

Masina mea,LWR-itza


Laurentiu_LWR

Postare recomandată

Ciprian, vezi ca sunt linkuri de unde poti comanda switch saia burgess (poate am scris corect) in topicul despre asta. 10-15 lei cred ca este pretul,nu mai retin ce se vorbea acolo

Link către comentariu

I-am dat eu informatiile necesare...de unde sa le ia ieftine...direct de la sursa...nu de aici de pe forum...unde sunt cu adaos chiar si de 200%

problema este ca el este in Italia...si ii este si frica sal il schimbe singur... :(

Link către comentariu

Lawrentyu_86 trebuie scoasa afara toata manevra aia ptr a schimba switch-u?swich°urile alea se gasesc si la magazine de piese auto?

Link către comentariu

Da..trebuie data jos toata manevra...si data jos si broasca..dar crede-ma..este mult mai usor sa dai macaraua jos cu tot cu broasca decat fara:-)

Sent from my LWR-itza via Tapatalk 2

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Cat de curand..ii scriu scrisoare Mosului:D...vreau luminile albe la cluster...ma gandesc ca ar da bine cu trim-urile argintii:)

cine ma ajuta cu detalii...cu montajul ma descurc...dar ma intereseaza ce trebuie sa iau...de care led-uri

Link către comentariu

TERMINAL "MONZA" TS-7

Descriere:

  • Fabricat din otel inoxidabil
  • Diametru: 30 - > 57 mm
  • Usor de aplicat
  • Producator Lampa Italia

deci acolo unde se prinde...partea mai subtire are maxim 57...sau partea subtire are 30 si cea groasa 57...hai ca m-ai pus pe ganduri:))

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Azi am trecut la incaltarile de iarna...si m-am chinuit sa prind scutul ca il agatasem si atarna :D

post-14266-0-69573700-1351189894_thumb.j post-14266-0-77264700-1351189895_thumb.j

Link către comentariu

Tu ai sticker cu vwforum pana si pe numar :lol:

Vreau si eu unul :dry:

Vad ca din ce in ce mai multa lume trece la ghete de iarna,sambata o sa ii pun si la a mea :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

asa este suportul...:D...luat de la Volkspart parca...

eu am trecut ca marti plec la Brasov...si cica ninge acolo:D

Link către comentariu

Cadouri pentru LWR-itza...

20121028154908.jpg

20121028154928iq.jpg

20121028154941.jpg

20121028155522.jpg

si maine daca reusesc...schimb si lichidul de frana ...

Link către comentariu

pret...

post-14266-0-76956900-1351436120_thumb.j

sper sa stearga bine la peste 100km/h...avand cadru metalic...cele anterioare zburau de pe parbriz la viteze mari...si nu stergeau nimic...

anterioarele:

post-14266-0-80363000-1351436439_thumb.j

oricum...ma gandesc ca este si un pic de fizica la mijloc :))

Link către comentariu

Ba are treaba cadrul. Bratul cu prindere model mai vechi executa o presiune mai mica decat bratele cu prindere noua. Deaia au aceste 2 "brate" in plus. Ca sa preseze si la capete...

post-16307-0-80037500-1351438723_thumb.j

Link către comentariu

Altfel nu am vazut,deca cu acele brate.

Inainte avea aero.

Eu am un eleron pe stergator si chiar s-a simtit lipsa lui la viteza mare.

From HTC via Tapatalk.

Link către comentariu

Aaa...stiu de acel eleron..astea vad ca nu il au:-(

Ma gandesc ca fiind Valeo...o fi ceva de capul lor...sper:-D

Sent from LWR-itza using Tapatalk

Link către comentariu

probabil...lumea vb de valeo,bosch si champion.

eu prefer sa iau alca si sa le schimb 1/an. sunt ieftine si sterg foarte bine.

ma gandeam sa trec la aero (scumpe bratele) sau bosch aero retrofit dar nu as da atatia bani

Link către comentariu

Odata ce sterg bine nu conteaza ce firma sunt, si eu am ieftine si sterg bine, cand nu mai sterg le arunc si le inlocuiesc.. nu vad de ce sa dau multi bani pe stergatoare, ok tin mai mult cele scumpe.. altceva ce au in avantaj? :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

Si eu am avut tot Alca...dar ieri mi s-a pus pata ca vreau stergatoare...si am fost in auchan si nu aveau dimensiunea mea...si am luat din norauto...si nu am avut curaj sa incerc altceva din ce aveau ei pe acolo...

Sent from LWR-itza using Tapatalk

Link către comentariu
  • Laurentiu_LWR pinned this topic
  • Laurentiu_LWR unlocked şi unpinned this topic
  • Laurentiu_LWR a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!