Jump to content

Suport pahare Seat Toldeo


Metal_asd
 Share

Postare recomandată

As vrea sa stiu daca exista cumva un accesoriu "suport pahare" pt Seat Toldeo/Leon, modelul cu incalzire in scaune. Stiu ca celelalte modele au suport dar la mine in locul lor sunt butoanele de la incalzirea in scaune. Poate exista ceva ce se monteaza in cotiera sau in alta parte

Thx

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bucura-te de incalzire si lasa-l incolo de suport de pahare. Daca vrei, facem schimb, imi dai incalzirea in scaune si iti dau suportul de pahar :) eu numar pe degetele de la o mana de cate ori l-am folosit.

Daca vrei neaparat suport de pahar trebuie sa iei ceva aftermarket, nu stiu sa existe vreun reper original care sa se monteze in alt loc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:cheers: fiecare doreste ceea ce nu are. Si eu am suport de pahare si il folosesc rar....si ce nu as da sa fi avut incalzire in scaune..... :salut:

O solutie pt suport de pahare sunt cele care se monteaza pe usa langa geam dar nu sunt practice si sunt si incomode. Cateodata mai si cad... :salut:

Enjoy the heated seats man!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Thx man. Si eu sunt multumit de incalzirea in scaune :cheers:.

Dar, atunci cand merg la drum lung (si fac destul de des drumuri de 700-1200 km), simt lipsa unui suport de pahare, mai ales ca nu stau decat eu la volan, pt ca nu am incredere in altcineva. Si, totusi, este ciudat ca sa adaugi o optiune si sa elimini ceva existent. Am piele, scaune electrice, incalzite, clima, cruise etc. si nu am suport pt pahare :salut:

O sa ma orientez pentru ceva aftermarket pt montat in cotiera. Sper sa gasesc la Augsburg.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Solutii:

- suportul de aluminiu Pilot (se gaseste prin supermarketuri)

- suportul McDonalds' la usa :banghead:

- suport de cauciuc plasat in cotiera

~Nautilus

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Eu unul sunt ofticat ca n-am scaune smekere, da am un suport de pahare de toata frumusetea.

Am vazut totusi intr-o poza interioru' la un toledo care avea suport de pahare montat din fabrica (asa parea) sub torpedou, si mai era si dublu ca la golf.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am vazut totusi intr-o poza interioru' la un toledo care avea suport de pahare montat din fabrica (asa parea) sub torpedou, si mai era si dublu ca la golf.

<{POST_SNAPBACK}>

Crezi ca mai poti gasi poza? ma duc peste aia de la Metrotehnica sa-mi cumpar si eu daca stiu ce sa le arat :).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Deci sigur sigur am vazut, era exact sub capacul de la torpedou pe un toledo dar poza era pe Autovit, si asta era mai demult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

O varianta ar mai fi si asta insa doar pt. cei ce au cotiera montata;

cup holder simplu,cod nr.:

8L0 862 533 A AQ4 satin black

8L0 862 533 A 6PS soul black

cup holder dublu,cod nr.:

8L0 862 533 B AQ4 satin black

8L0 862 533 B 6PS soul black

post-5905-1222810298_thumb.jpgpost-5905-1222810810_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Foarte tare cup holder...de unde pot comanda/ lua asa ceva pt cotiera ???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca alteacupra a postat codurile, la reprezentanta. Logic, nu?! :P

Modificat de Roger
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la reprezentanta ?? eu credeam ca pot cumpara si de la carrefour....ms mult...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!