Jump to content

contact pentru cheie


cris1981
 Share

Postare recomandată

as vrea sa stiu daca se potriveste contactul cu cheie de pe un benzinar pe disel

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

contactul cu chele merge sigur, nu stiu daca difera cu ceva partea electrica din spatele constactului, teoretic nu difera, practic.....ramane sa vezi, oricum aia se schimba usor :)

Modificat de sita
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai la partea electrica ma cam refeream si eu,partea cu cheia banuiam ca-i la fel,electrica ma intereseaza daca o fi identica.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

are 1 surub, il scoti si se schimba partea electrica de pe un contact pe altul, e mai simplu decat sa schimbi un bec :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nelu P?tra?cu

Contactele nu sunt personalizate funcţie de motorizarea maşinii. Poţi să-l foloseşti pe cel de benzină, numai că apare o cheie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dca esti baiat destept poti sa ti-l faci pe cheaia masinii tale :) il desfaci si schimbi vertuurile :blah:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Exista contact nou nout cu cheii la AUTOKARMA si daca imi aduc bine aminte nu costa o avere ceva pana in 100 ron sau cam asa ceva.Au si partea mecanica si partea electrica. Verifica si daca nu te descurci da un semn si iti fac comanda ca am discount! bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Exista contact nou nout cu cheii la AUTOKARMA si daca imi aduc bine aminte nu costa o avere ceva pana in 100 ron sau cam asa ceva.Au si partea mecanica si partea electrica. Verifica si daca nu te descurci da un semn si iti fac comanda ca am discount! bafta!

multumesc pentru oferta,o sa ma descurc ,din partea mea se poate inchide topicul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!