Jump to content

computer de bord


Red
 Share

Postare recomandată

m-ar interesa daca s-ar putea adapta sau activa computerul de bord pe 6n2 ..

ma intereseaza in special,media de combustibil consumat si eventual consumul instant ..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ionut melinte

salut ...nu stiu daca are comp de bord ...eu am un 6n din 98 modelu cu bord ca la golf 4...acele ....si nu cred ca are ...am vazut niste titoriale la golf 3 cum sa intri intr un meniu ascuns ...unde ai mai multe functii ......dar la mine nu merge...daca stie cineva sa ne lumineze si pe noi !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Computer de bord ci consumul nu exista pe 6n2 :( computerul de bord care este pe GTI are doar temperatura exterioara la optiuni de afisare

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 weeks later...

Computerul de pe Golf 3 stie sa afiseze consumurile dar este necesara instalatia si maneta MAF. Este un topic in aria Golf 3 unde este dat in amanunt tot ce este nevoie si modificarile necesare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!