Jump to content

Bec halogen pe pozitii


toni
 Share

Postare recomandată

Acel bec care apare in poza este un bec care se foloseste exclusiv la spoturi pt vitrine, lampi de birou... etc , in nici un caz in domeniu auto. Cu siguranta scolurile se deterioreaza in timp. Daca tineti neaparat sa aveti o lumina alba pe pozitie exista leduri albe ca si cele albastre......se schimba f usor fara nici un risc....nu se incalzesc.

Modificat de boboGti
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi s-a ars becul de pozitie din farul drept si am avut astfel ocazia sa observ cu mirare ca am becuri halogen pe pozitie. Verificat "unde trebuie" si intr-adevar asa este. Sunt cu dulie si contact metalic in partea de jos.

As vrea sa le schimb cu blue vision, ca sa nu mai fie atat de mare diferenta de culoare fata de xenon.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aha..... sunt si io interesat de niste blue vision, e cam mare diferenta dintre xenoane si pozitii....de unde le iau si cat coasta, merci anticipat :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

PitStop Tuning, Augsburg, Aspad, altii.

[/END_OFFTOPIC]

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

aspad doar pe firma. Incearca in targ in vitan, in constructia aia noua din mijloc e unu cu philips light.Are si pe geam sticker mare lipit...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!