Jump to content

Proiector ceata


entu
 Share

Postare recomandată

Salut,

Vreau sa fac un mic upgrade la masina, adica sa pun niste proiectoare de ceata pe ea; dar am niste nelamuriri, si anume:

La prima vedere nu am gasit nici o mufa pt becuri; trebuie cautat mai bine sau trebuie si ele adaugate si daca da, unde?

Modificat de entu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca nu ai proiectoare nu ai nici cablajul pentru ele nici martorii in bord.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai nevoie de butonul de lumini cu pozitie pentru proiectoare, fir tras de la panul de sigurante la blocul de lumini, fire trase pana la proiectoare, mufele de la proiectoare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumessc pt raspuns.

Aprinderea proiectoarelor de ceata presupun ca se face tragand de buton in afara (aceasta optiune exista la butonul meu).

Exista cumva vreun kit de upgrade la cabluri?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca nu ai proiectoare e posibil ca prin tragerea in afara de buton sa aprinzi stopul de ceata, nu proiectoarele. In mod normal se poate face montajul si fara schimbarea butonului, insa proiectoarele se vor aprinde in acelasi timp cu stopul de ceata. Se pot cumpara cablurile OEM.

Modificat de cristian
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumessc pt raspuns.

Aprinderea proiectoarelor de ceata presupun ca se face tragand de buton in afara (aceasta optiune exista la butonul meu).

Exista cumva vreun kit de upgrade la cabluri?

LA cele cu proiectoare si stop de ceata exista 2 pozitii ale acelui buton prin tragere in afara.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!