Jump to content

Putin ajutor


richiteanu
 Share

Postare recomandată

Sper ca am deschis un topic unde trebuia.

http://www.auto.ro/vw-golf/803528.html?utm_source=4tuning&utm_medium=cpv&utm_campaign=4tuningads masina se afla in Bumbesti Pitic cine este in apropiere si poate face o fapta buna sa se intalneasca cu omu, sa vada masina, sa ii faca mai multe poze si sa-mi spuna defectele ei. sunt interesat de masina. multumesc frumos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu mai pot da edit . am uitat sa precizez ca se afla in judetu gorj la est de targu jiu. nu stiu exact cati km... sper a nu se considera up. imi cer scuze pentru double post.

Modificat de Cypor
Stai linistit ca nu is anuntuti aici :) Acolo e problema cu bump.
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Craiova-Filiasi-Targu Jiu-Bumbesti. 133 km.

Daca esti chiar interesat de masina, as putea trage o fuga duminica, dar vorbeste cu vanzatorul daca vrea sa vina in Targu Jiu pentru ca drumul intre Targu Jiu-Bumbesti e catastrofal (m-am interesat).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

electronic sunt interesat de masina, este ceea ce caut eu, golf 2TD coupe an 91,m-ar interesa starea motorului si potentialul lui, cutia de viteze, caroserie, ce defecte/probleme are, un set de poze mai clare... eu cred ca masina are potential. dar e un drum mult prea lung sa-ti cer sa-l faci. eu am vazut mai multe masini si nu fost ceea ce am crezut...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu mi-ai cerut tu sa fac drumul, eu m-am oferit sa te ajut.

apropo: Craiova-Targu Jiu=112 km (asta daca vrea sa vina vanzatorul la Tg Jiu).

Hotaraste-te.

Vb cu ala ptr duminica la TG Jiu.

Modificat de Electronic
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o sa vorbesc maine cu vanzatorul si cred ca e dispus sa vina in tg jiu. daca nu se vinde masina pana duminica si ai placerea sa mergi sa o vezi atunci ramane asa si vorbim noi. ti-am luat nr-ul de telefon din profil. ramane ca maine sa stabilesc cu vanzatoru si te sun. multumesc frumos pentru ajutor :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Electronic daca mergi sa o vezi, sa urmaresti cu atentie probleme ce apar la o masina datorita drumului prost, pentru ca confirm starea drumului intre Bumbesti si Tg Jiu e jalnic, parca e drum de testare , si am impresia ca peste tot in zona aia drumurile sunt proaste.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. azi nu am putut lua legatura cu tipu. nici nu am insistat... daca as reusii maine cred ca ar fi prea din scurt. o sa mai incerc maine la oara 10.00. doar sa nu iti dau tie planurile peste cap si sa-ti stric ziua.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi-ar fi bine daca s-ar putea dupa ora 15.30...adica dupa 15.30 la orice minut pot fi in TG Jiu... :icon_thumright:

sa-mi zici ce stabilesti cu individul..

Modificat de Electronic
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!