Jump to content

77gol-golf 5


77gol

Postare recomandată

Salut.

In sfarsit mi-am cumparat masina pe care am dorit-o din totdeauna:GOLF 5.Posesor de audi a4 2002,passat 2006,mini cooper 2005(o nebunie a mea)am cumparat acest golf pe care am sa-l schimb numai cu golf 6(cand or fi bani).Pe masina nu am dat multi bani dar sunt super inebunit dupa ea :Driver:

Prezentare:

-1,9 105 cp(cip 130-150 cp)

-sportline

-jante gti 17(masina stoc jante 16,am optat pt 17 pt ca pe passat am avut 18 si trebuia atentie mare)

-6 trepte

Pe viitor:

-bara gti

-navigatie

-xenoane

(asta cand facem rost de bani)

Poze

post-83259-0-98394400-1297009309_thumb.j

post-83259-0-48072400-1297009319_thumb.j

Link către comentariu

Jantele sunt replica Gti :).. Faina masina..

Modificat de cristi_407
Link către comentariu

Foarte frumoasa,imi place mult de tot culoarea,poti sa-mi spui pe pm care a fost pretul.Multi km fara probleme!

Link către comentariu

jantele sunt replica,aduse din Italia de un prieten bun,foarte bine facute fara nici o problema-spun asta pt ca pe paasat am avut tot din acelasi loc cumparate!!!multumesc

post-83259-0-03607200-1297017534_thumb.j

Link către comentariu

Foarte bine arata si Passat-ul, nu il putem trece cu vederea. Sa pui poze si cu interiorul Golfului, de exterior ne-am convins ca arata bine :) ! Sa il conduci cu placere!

Link către comentariu

Foarte bine arata si Passat-ul, nu il putem trece cu vederea. Sa pui poze si cu interiorul Golfului, de exterior ne-am convins ca arata bine :) ! Sa il conduci cu placere!

Multumesc.o sa revin cu poze

Link către comentariu

imi place si mie culoarea tare mult(nu stiu cat de pretentioasa este dar e frumoasa) ... Spor la modificari !

Link către comentariu

Bravo ! O masina frumoasa. :icon_thumright: Nu fi zgarcit cu pozele si pune mai multe, inclusiv cu interiorul. ;)

Link către comentariu

imi place si mie culoarea tare mult(nu stiu cat de pretentioasa este dar e frumoasa) ... Spor la modificari !

Multumesc...culoarea nu este deloc pretentioasa,pot spune ca dupa gri e super usor de intretinut curata :icon_thumright:

Link către comentariu

Bravo ! O masina frumoasa. :icon_thumright: Nu fi zgarcit cu pozele si pune mai multe, inclusiv cu interiorul. ;)

Multumesc.Poze la sfarsit de saptamana,nu am timp lucrez pana seara.(interiorul este stoc nu prea am ce sa arat,dar ne clatim ochii cu masinile colegilor de pe forum)

Link către comentariu

multumit de mini? .... sti ca, cablajul electric se face la Hunedoara,nu? :) ...

Masina e super tare,directie,stabilitate,viteza...in schimb consumul ft mare 10 afara si 12,13 in oras!!! :icon_thumright:

Link către comentariu
  • 1 month later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!