Jump to content

Probleme !


CoolName
 Share

Postare recomandată

Cu ploile astea am avut o problema mare.

Scurgerea de la usa dreapta spate mi-a fost infundata si mi s-a inundat toata partea .Apa de 3 degete nu gluma .

Am incercat sa scot apa cat am putut dar sub mocheta e o pasla imbibata.Cum pot sa o usuc ,shtie cineva.Trebuie sa anunt ca a inceput deja sa miroase urat.

Astept idei.

Merci mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai in primul si in primul rand desfunda scurgerea de la usa. Asta ca sa nu muncesti degeaba. In legatura cu uscatul, daca nu ai un garaj sau ceva acoperit, ai slabe sanse. O solutie ar fi sa incerci la o spalatorie sa sufli cu compresorul in interiorul masinii, poate se mai usuca ceva. Oricum, pt. scaparea de miros, pete, udatura etc. recomand sa mergi la o spalatorie dotata si capabila. Vorbeste cu X-boy, ca am inteles ca are o spalatorie smechera... Pe la Bursa era parca. Bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. Spala bine ca sa nu mai miroase!

2. Mergi cat poti cu caldura la maxim si reglata pe picioare. Daca te uiti din spate sub scaunele din fata ai sa vezi o gura de ventilatie de plastic care da caldura la picioarele pasagerilor din spate.

Succes!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1. Spala bine ca sa nu mai miroase!

2. Mergi cat poti cu caldura la maxim si reglata pe picioare. Daca te uiti din spate sub scaunele din fata ai sa vezi o gura de ventilatie de plastic care da caldura la picioarele pasagerilor din spate.

Succes!

<{POST_SNAPBACK}>

Si cu geamurile un pic crapate ca toata umezeala sa iasa din masina mai usor...asa fac samsarii cand spala tapiserii la masini aduse de afara....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe ploaia asta n-ai nici o sansa sa o usuci, ca e aerul prea umed!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La spalatorii au aspiratoare profesionale care absorb si lichide. Spune-le sa ti-o aspire bine. Pina se usuca nu mai pune covorasele...

BTW esti sigur ca din cauza scurgerii din usa ti-a intrat apa?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am ridicat chiar mocheta si am ajuns la pasla.Covorasele nu le-am mai pus.Cand am deschis usa,era plina cu apa, care se scurgea din ea.Am bagat mana sub chederul de la usa si am desfundat gaurile.A curs toata apa.

Merci.

P.S.

Oare la o vopsitorie auto nu as reusi sa fac asta.Ei au si cuptoare de uscare?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!