Jump to content

Jumbo Service


Remus66
 Share

Postare recomandată

Salut,

a fost cineva la Jumbo Service ?
Se afla pe strada Ilioara, 43 si este foarte aproape de domiciliul meu.
As dori sa fac o diagnosticare a ambreiajului si eventuala lui inlocuire daca este defect.
Mi-ar conveni service-ul ca locatie, insa nu am gasit nici o referinta despre el.
Au un site cu poze frumoase, dar asa ceva au aproape toate service-urile.
Va rog sa postati daca ati fost aici si sa-mi spuneti si impresiile, eventual daca este vreun mecanic mai bun.
Multumesc anticipat.

Modificat de Bwwlan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este service-ul tatalui unui forumist,acolo imi duc masina eu,ei sunt doctorii ei.si pt mk 4 r32-ul lui stefanr32,si ai multor alti membrii.nota 20 pt ei,si chiar nu glumesc.o sa fi multumit cu siguranta.

Brgds

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc pentru raspuns.

Spune-mi te rog insa ca nivel general al preturilor cum sunt ?

Si acest aspect este important pentru mine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Personal,il consider bun.o revizie cu schimbat toate filtrele+ulei e cam 100 lei.stai langa ei si iti explica tot.se lucreaza atent,si toti sunt buni meseriasi.poti sa vii cu piesele tale,pot sa iti comande ei...la mine multumirea e maxima si i-am mostenit de la cel de la care am luat masina.poti sa le spui ca vii din partea mea,daca vrei,vali cu GT-ul rosu.

Brgds

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ti-as cere prea mult daca te-as ruga sa-mi indici o persoana careia sa ma adresez ?

M-as simti cumva ciudat, sa intru direct in atelier, sa ma uit in jur si spun ca am o recomandare de la Vali cu GT-ul rosu. As putea pentru un prim contact sa trec direct pe la atelier fara sa fac programare la telefon ?

Iti multumesc frumos pentru amabilitate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da.intrebi de marian.el e seful.si o sa iti dau si nr de tel daca ai nevoie...brgds

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...
vali_devill

Toata lauda pt baietii de la jumbo...in ultima vreme am colaborat destul de des.calitatea lucrarilor este exemplara,de la lucruri simple pana la cele complicate,totul se rezolva.

Am trimis si oameni direct la ei,m-am dus si personal cu masini.

Preturi de mult bun simt,voi colabora si pe viitor!!

Tineti-o tot asa!

Brgds

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Salut,

Fratilor am reusit sa repar injectoare ( BOSCH tip BKD ) si sa pun masina la punct dupa ani de cautari si incercari insa ....nereusite.  Va dati seama cat timp am pierdut si cati bani pana sapt trecuta cand am reusit...

Datorita acestor baieti dar mai ales a sefului ( Marian zis......Baros ) am reusit sa rezolv si sunt tare multumit de acest succes.

Precizez ca este vorba de vw golf5 motor 2L diesel 16 valve cu tip motor bkd din 2006.

Cine stie cunoaste ce vreu sa spun.....

 

VICTORIE !!!!!

Binee baijetiii !!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Saptamana trecuta am ajuns si eu la acest service in urma feedback-ului pozitiv pe care l-am citit pe forum.

Am avut de schimbat bucsele la bascula, burdufurile la planetare si protectiile de la amortizoare, lucrari facute foarte curat si atent, fiind multumit de modul in care s-a lucrat.

Recomand cu incredere acest service, eu unul o sa revin si cu urmatoarea ocazie cand voi mai avea nevoie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

inca o victorie pt baietii de la jumbo,am verificat la ei o masina pt cumparare,au intors-o pe toate partile ,ca pe sosete...multumesc pe aceasta cale,si continui sa ii recomand puternic,orice forumist si nu numai,merita sa isi repare masina in mod profi,cu explicatii,supraveghere si voie buna.

multumesc marian si toti baietii de la jumbo service

brgds

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!