Jump to content

My Polo


DANNY VW

Postare recomandată

Asta am vrut sa intreb... Merci!

Apropo de dracusori (rosii sau nu): am vazut ca Seat, de exemplu, fac intalniri (m-au invitat si pe mine). Noi de ce nu ne strangem?

Link către comentariu
  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zorro Classic

    44

  • DANNY VW

    43

  • negoctav

    35

  • Michael_9N

    18

ultumita unui prieten am si eu niste poze frumoase cu masina :blink:

dsc000127ty.th.jpg

dsc000130io.th.jpg

dsc000107vz.th.jpg

dsc001241zw.th.jpg

dsc001122ol.th.jpg

cam atat pe moment, arta pura, nu? :blink:

Modificat de mns
Link către comentariu

E frumoasa foc MNS!!Ca o visina mica!! :blink:

LATER EDIT: Sa faci si cu bordul noaptea,arata super fain!!! :blink:

Modificat de DANNY VW
Link către comentariu

Putini km...mai presteaza unpic....un exemplu: pana la buc la intalnirile saptamanale...

:) Glumeam. Dragutza masina!

Link către comentariu
ultumita unui prieten am si eu niste poze frumoase cu masina :)

<{POST_SNAPBACK}>

Foatre sexoasa, frate! Imi place! Pentru bordul de noapte: anuleaza flash-ul si nu misca aparatul. O sa incerc eu ceva diseara...

Link către comentariu

Poza cu bordul noaptea e facuta cu ceva mod de noapte, in masina era intuneric complet, de aceea se vede asa :) mai aveam si ceva poze cu interiorul dar e foarte murdara masina inauntru, pentru ca nu am avut timp sa stau si la curatare interioare si s-ar fi stricat feelingul de la primele poze :D

Link către comentariu

Daca pui poze cu masina jegoasa, o sa postez si eu ca sa vezi ca se poate si mai rau... :))

Modificat de Zorro Classic
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Frumoasa bestiutza! Si curata, si devreme acasa...

Sa va simtiti bine impreuna!

Link către comentariu

Incepand de duminica am intrat si eu in clubul asta cu un VW POLO CLASSIC 2001 1.9SDI. Din pacate mai trebuie sa astept o luna comform legii pt a sustine examenul auto si a o conduce, o sa revin cu poze. Curiozitatea mea este unde as putea sa gasesc informatii despre acest model (acceleratie 0-100 ?) si alte pareri despre ea.

PS: Sper ca nu am postat aiurea.

Link către comentariu
Incepand de duminica am intrat si eu in clubul asta cu un VW POLO CLASSIC 2001 1.9SDI. Din pacate mai trebuie sa astept o luna comform legii pt a sustine examenul auto si a o conduce, o sa revin cu poze. Curiozitatea mea este unde as putea sa gasesc informatii despre acest model (acceleratie 0-100 ?) si alte pareri despre ea.

PS: Sper ca nu am postat aiurea.

<{POST_SNAPBACK}>

Welcome!!!E din ce in ce mai bine,ne "inmultim" pe zi ce trece!!! :D :D

Link către comentariu

Nu-l ajuta nimeni pe fratele cel nou? (parca am fi in cine stie ce secta sau manea: frate, frateeee...)

Link către comentariu
Nu-l ajuta nimeni pe fratele cel nou? (parca am fi in cine stie ce secta sau manea: frate, frateeee...)

<{POST_SNAPBACK}>

tu ar trebui sa-l ajuti :D sau cei 6N

Link către comentariu

Multumesc, astept cuminte raspunsul... pana una alta ma ocup de scoala... sper sa iau din prima... ca sa am si carnet anul asta

Link către comentariu
Multumesc, astept cuminte raspunsul... pana una alta ma ocup de scoala... sper sa iau din prima... ca sa am si carnet anul asta

<{POST_SNAPBACK}>

Sa inveti!!! :D :D Ca altfel sunt sanse mici sa-l iei!!Advice from a friend!!

Link către comentariu
Sa inveti!!! :D  :D Ca altfel sunt sanse mici sa-l iei!!Advice from a friend!!

<{POST_SNAPBACK}>

Asta faceam in momentul asta... dar ma mai odihnesc putin ca am fost ultimul azi la scoala si am condus 2 ore jumate... din cartea galbena o duc destul de bine 11 greseli in primele 200 de intrebari... dar citesc in continuare...

Link către comentariu

Polo Classic 1.9 SDI Diesel

Engine 50kW/4200rpm 133Nm/2200rpm

Max Speed 161km/h

0-100km/h 16,9s

Dar in 2001 si-a facut debutul si 9N...

Tu de care ai, 6 sau 9?

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!