Jump to content

Cu ce sasiu pot sa imperechez caroseria de Beetle '56 (oval)


rtanase
 Share

Postare recomandată

Salut , se pare ca trebuie sa fac rost de o broasca mai veche sau un sasiu ...cu acte . Caroseria masinii care am luat`o (Beetle '56) trebuie sa o pun pe un sasiu . Care sasiu s`ar potrivi ? De ce nu un post 68 , de ce nu un 65/67 ???

Multumesc

Modificat de R_a_z_v_a_n
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

merge orice an baah.. tzarane! ti-am zis numa cap patrat ce esti ca e bun un pre64 ca il poti lua chel pe numitul sasiu si muti suspensiile si toate piesele de pe sasiul de oval. pe care le ai.. si nu mai trebuie sa le cumperi. da tu nuuu.. a trebuit sa pui intrebari pe forum, sa fii mai cu motz. pe samba is multe ovaluri si chiar split pe sasiuri cu IRS si punte fata normala, insa pe 4 prezoane. daca vrei pe 5..pre64 e ce trebuie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da ma disperatule ... crezi ca nu am incredere in ce zici :scratch: ... poate se mai autosesizeaza cineva cu vreun sasiu in partea asta a forumului - Tehnic -

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fikate pedepseste-l pe "infidel" :P

Tanase asculta de Fikat si caieste-te pentru lipsa de credinta :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

m-a pedepsit azi cu o bere la mine la curte... trebuie musai pdepsit, insa in deplasare! eu ma revergorez, el presteaza!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:)) macar schimba titlu ala, acolo cu majuscule, asa ceva nu se scrie pe forumuri, cu tot ca pe multe forumuri se gaseste asa ceva, nici nu stii cine poate citi....... si poate se "autosesizeaza" :P

Modificat de prepeleac
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de unde se poate schimba ca nu gasesc nimic !!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

care e problema cu titlul ? de cand e ilegala recarosarea unui sasiu corect, cu serii corecte si care se regasesc in niste acte ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si mie mi se pare in regula...unii sunt cu frica in oase ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!