Jump to content

Galeata ruginita


Cypor
 Share

Postare recomandată

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cypor

    19

  • Amedeo

    10

  • mk1gti_paul

    4

  • GVP

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

in mures la iesire spre sighisoara e un mk2 parca la un remat, sau nu am vazut eu bine... poate cineva verifica...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Deci cred ca este singurul topic de pe vw care a reusit sa ma oftice la culme... Nu stiu cum sa ma exprim... Chiar m-ati deprimat cu pozele alea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Io cred ca esti trist ca nu esti in state, ca sa le culegi si sa la pui in curte :somnmare:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

astia e nebuni.........auuuuuuuu m-au luat durerile de inima, de ce-am vazut acolo. astia ar trebui impuscati, nu lasati in viata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stai sa vezi cate mai am :)

Exact pe principiul asta ca si Amadeo gandesc si eu. Sigur ca as vrea sa lea am pe toate si sa le pot salva ..dar asta este.

Cu toate ca stiu ca o sa starnesc diferite sentimente (majoritatea negative) o sa contiui topicul, nu de dragul de a enerva sau cu intentii de a face inima rea cuiva. Trebuie vazut si aspectul asta al lucrurilor si este bun si pentru unii/toti useri(i) de pe forum (ma includ si pe mine nu fac discriminari) sa se gandeasca de mai multe ori cand arunca ceva...original pentru un ciuning.

Eu asa vad lucrurile.

Modificat de Cypor
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu la fel !

Are sens aceasta logica,tot timpul trebuind sa vedem toate fetele unui lucru/aspect ,fapt care nu se prea intampla pe aici Ciprian. Sper ca esti de acord cu mine !

Toate bune.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nici nu s-a intamplat nici o data, aici, de cand stiu ca am user nu au lipsit cei cu caramida batuta de piept, aere superioare de gen... numai a mea, numai noi si alte, numai aici "dulceturi" de astea tipic romanesti...dar toatea astea is offtopic, nu asta e ideea topicului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pfffai,nasol rau:| chiar trist sa vezi masini legendare pe acolo in ruina

+ niste golfuri cu potential la fel abandonate

parca tipa "ajutor"si totusi degeaba...asta e...intradevar pacat ca nu este undeva indeaproape pentru a mai salva una alta

oricum pana la urma multe si dintre ale noastre vrem nu vrem undeva acolo o sa ajunga,sau mai rau

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

golf 1 calareste pe cal=)))

pzoa in care este un mk1 deasupra unui "bot de cal"

tare:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da e cam trist sa vezi asa ceva.Chiar mi-ar fi placut sa traiesc acum 30 ani sa am un g1 gti alb original.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma doare inima cad vad asa ceva.

e cel mai trist topic. mai trist decat alea de la dezmembrari ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!