Jump to content

Proiect VW Bora Coupe


TIR

Postare recomandată

Pot sa fiu sincer cu tine? Nu imi plac pleoapele! Aratau mai bine drepte. Le-au facut curbate, o curbura care nu se potriveste cu nimic. Nu urmeaza nicio alta linie. Acuma nu mai conteaza, dar asta e parerea mea. In rest, asteptam pozele cu masina vopsita.

Link către comentariu

Mai este pana la 00:00 :)) Spor la treaba domnu! Cat mai multe poze sa vada si ochiul nostru ceva frumos. Ca ne-am cam saturat de "fauna" urbana de masini tunate :D

Modificat de didus
Link către comentariu

Hai cu pozele colegu....uite ca nu sunt singuru care nu doarme la ora asta :ceuameni:

Link către comentariu
  • Administrator

hai ca incepe sa prinda contur masina . Sper ca acum cat nu e inca gata sa o bagi si pe alte forumuri de a fara (US , UK si DE) sa vada ca si la noi se fac nebunii din astea

Link către comentariu

da sa stii ca am pus pe vwvortex :D nebunia :) pe uk si de nu stiu care sunt mai populare :P

Link către comentariu

Felicitari pentru proiect...........insa sunt 3 chestii care eu personal le-as schimba!

1)Daca tot ai ales fara bandouri pe usi,ar trebui ca si cele din bari sa fie eliminate..........din nou doar opinia mea

2)Vezi ca ai iesit din linia de oem cand ai pus angelurile...........ar trebui acelea sa dispara,si ca tot suntem la capitolu faruri eu spun ca ar fi aratat mult mai fain daca faceai gora coupe.......adica sa fie farurile de golf........din nou doar opinia mea

3)Am vazut ca toata suspensia masinii este noua.......decat sa fii facut investitia in suspensie stock......nu mai bine puneai una reglabila......?iar in ceea ce priveste rotile bbs rs au ajuns sa fie foarte comune pentru vw........eu unu ti-as recomanda de la rh ori zw1 ori Porsche turbo-P.........decizia ramane in totalitate a ta.........

Acestea sunt singurele chestii care eu le-as fii facut diferit

Link către comentariu

@YAS

inca nu ai vazut masina finalizata... dar multumesc de idei :rolleyes: eu le am pe toate deja in cap... si inca ceva... ti se pare ca as fi genu care da drumul la angel eyes... NICIODATA :icon_thumright: legat de suspensie cu masina chiar as cam vrea sa merg un an asa :blah_: cum e ea dupa accea cand vin investitile in motor... umblu per total la partea tehnica.

Apropo vreau sa vad si eu un VW in Romania cu BBS RS :icon_thumright: zimi macar de unde sa iau jantele

am revenit cu cateva poze... sunt ff suparat oameni mai nesimtiti nu am vazut... nu am facut mai multe ca nu ar avea rost nu sunt progrese vizibile imi cer scuze...

dsc07311e.th.jpg dsc07318u.th.jpg dsc07317i.th.jpg dsc07316n.th.jpg dsc07315a.th.jpg dsc07314x.th.jpg dsc07313x.th.jpg dsc07312b.th.jpg

Modificat de TIR
Link către comentariu

Lasa ca iti dau timp sa strangi bani sa ai continuitate :icon_thumright:. Spor in continuare

Link către comentariu

Banii de trebuie sa ii mai dau lor... ii am pusi la loc sigur... sa nu zica dupaia ca sunt neserios si nu le platesc... dar daca mai contiunea in ritmul asta ma bag in ei :icon_thumright: ca vreau sa fac ceva modificari si la 500 :icon_thumright: si mi-ar prinde numai bine :rolleyes:

Link către comentariu
@YAS

Apropo vreau sa vad si eu un VW in Romania cu BBS RS :D zimi macar de unde sa iau jantele

sunt doua in timisoara......un golf3 si un golf2......da asta nu inseamna ca sunt pe toate gardurile.....arata chiar foarte bine.....dar sunt foarte foarte scumpe

oricum curajos proiectul....bafta pe mai departe

Link către comentariu

pai da... dar jantele alea sunt pe 15 maxim 16 :)) eu vreau 17 care nu am gasit de nici un fel :D

Link către comentariu

Multumesc... pai da ii mai incant si pe ei... oricum sunt singurul care a adoptat ideea asta de constructie :))

Link către comentariu

Eu vb in general...........oriunde te-ai uita la expo de masini....printre cele mai comune jante puse pe vw sunt rs-uri,nu ma refeream in romania!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!