Jump to content

Proiect VW Bora Coupe


TIR

Postare recomandată

nu stiu daca a mai fost pus link-ul, dar aici se poate admira destul de clar una:

Modificat de lile
Link către comentariu

prea belea interioru din fimuletzu de mai sus,in schimb culoarea nu a fost cea mai inspirata alegere, bafta cu proiectu in continuare man iti tinem pumnii.

Link către comentariu

Masina din film a fost prezenta la Worthersee 2010 si e surprinsa si in filmul realizat de niste americani de la Wagenwerks, Worthersee Tour 2010.

Succes cu proiectul Bogdan! :(

Link către comentariu

Stiu masina de la "fratii" unguri... Chiar am pus si eu o poza la inceput cum ar trebui sa arate masina. Azi ma duc sa vad ce s-a mai intamplat pe la ea ca de 2 zile nu prea am mai fost.

Link către comentariu

interesant proiectul si rezultatul cu siguranta va fi o masina unica la noi in tara :)) cam cand estimezi ca va fi gata si va rula pe strazi? :salut:

spor la treaba in continuare

Link către comentariu

O sa fi prezent cu masina la evenimentul Auto Tuning Show in Valcea, pt ca am vazut ca pomenesc de o bora coupe si ma gandesc ca este a ta,daca da felicitari si asteptam poze de la eveniment pt noi cei care nu putem ajunge la el.

Link către comentariu

Mai vin cu ceva noutati... se demonteaza motorul... partea de thinichigerie este gata si se baga la pretit... toata caroseria.

dsc07300.th.jpg dsc07301x.th.jpg dsc07302d.th.jpg dsc07303cc.th.jpg

dsc07304p.th.jpg

Nu prea s-a mai lucrat asa tare la masina... numai catelul sta langa ea :))

P.S. am facut rost si de bara fata oem :Driver:

Modificat de TIR
Link către comentariu

Ai rezolvat cu geamurile spate? Ca sunt chiar curios cum o sa iasa geamurile! :offtopic: Si voiam sa te intreb daca ai poze cu Golful cand era lovit? Dar inainte sa-l demontezi. Stiu ca ai pus poze la inceputul topicului cu ea, dar fiind demontata, nu mi-am dat seama cat de trosnita era.

Link către comentariu

Nu am rezolvat inca cu geamurile pentru ca nu am un sablon exact al lor... nu am poze cu el... sa stii ca inainte sa fie dezmembrat nu se observa asa bine... ziceaica nu e ciar asa grav.

Link către comentariu

Am intelees, am mai vazut si daune de genul asta.... gen pare subtire si cand o demontezi vezi cu adevarat cat de nasol e. Dar gata cu offtopicul, te-ai hotarat pana la urma ce culoare o faci? Ai ales nuanta, codul etc? Stiu ca ziceai ca vrei sa o faci alba parca nu?

Modificat de micnea
Link către comentariu

da am spus de la inceput ca o sa fie alba... exact ca 500-ele cu care ma plimb prin oras... nu mai stau ca ma complic prea tare cu tot felul de culori de dupaia nu mai stie sa mi-o faca nimeni

Modificat de TIR
Link către comentariu

Am inteles. Abea astept sa o vad vopsita, banuiesc ca tu numeri zilele pana o vei vedea vopsita in sfarsit. :)

Link către comentariu

Spor la dezvaluire, banuiesc ca bijuteria ta va fi vedeta de la Valcea. Deja e pe afis. ;) As fi vrut sa o vad si eu dar nu sunt fonduri.

Modificat de Sssilviu
Link către comentariu

Nu te-ai gandit la o lupă puţin mai mare (exemplu cea de pe Touareg).

Uite un montaj pe faruri de G3, arata destul de bine, unde mai pui ca sunt si bi-xenon.... :icon_thumright:

post-38791-1285079820_thumb.jpg post-38791-1285079830_thumb.jpg

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!