Jump to content

Proiect VW Bora Coupe


TIR

Postare recomandată

@ zenith... chiar nu e intentia mea... dar nu am timp mereu. Am pus acum poze o gramada :rolleyes: ca sa zic asa...

IN CONTIUNARE CAUT BARA FATA ORIGINALA DE VW BORA... CARE E INTERESAT SA NE COMBINAM CUMVA

Link către comentariu

Fata si spate de bora, iar mijloc de golf ? Cand am citit topicul aveam impresia ca vrei sa faci spate de bora si fata de golf

Link către comentariu

am citit acest topic aproape de cand a inceput proiectul, si pe zi ce trece parca is mai nerabdator sa vad acest proiect terminat , sunt foarte curios cum o sa iasa, oricum toata lauda merita sa ai acest curaj sa incepi o masina aproape de la ZERO .....

BAFFTTAAAA :icon_thumright:

Link către comentariu
Daca e bora coupe prin denumire ar trebui sa fie mai mult bora nu?:icon_thumright:

Din moment ce am intrebat, nu stiu. Era mai simplu sa raspunzi scurt :(

TIR, mult succes cu proiectul

Modificat de Radioactiv
Link către comentariu

Frumos proiectul, dupa cate vad, o sa iasa ceva foarte fumos...detalile fac diferenta :cool: .Sunt tare curios, ce geam ii pui in spate.

Link către comentariu

pai cand o sa fie vopsita o sa arat poze... momentan se lucreaza la altceva... o sa incerc sa revin maine cu poze.

Link către comentariu

Frumoasa idee, rara, mult tupeu ... nu stiu daca te ajuta dar am gasit un clip in care se plimba o domnisoara "coupe" prezentata de tine in primele pagini ... Spor la munca si mai multe pozee :P

sec 0:45 Modificat de yustygolf4
Link către comentariu

Inca ceva... noutati... se incepe usor usor si finisarea ei... + am capatat ceva sugestii de tuning de la niste prieteni cu chiea...

dsc07285m.th.jpg dsc07286u.th.jpg dsc07287s.th.jpg dsc07288z.th.jpg dsc07289.th.jpg dsc07290y.th.jpg dsc07291v.th.jpg dsc07292d.th.jpg dsc07293g.th.jpg

De asemena mi-a venit si mufa adaptoare pt plafoniera de W8 (mi-a fost lene sa o mai fac eu) + antena originala shark fin ( + mufe adaptoare)

dsc07294v.th.jpg dsc07295.th.jpg dsc07296q.th.jpg

Link către comentariu

ma apucase pe mine nebunia ca vroiam in ziua aia :wub: mi-am comandat una si a ajuns in3 zile... credeam ca o sa fie gata mai rpd masina

Link către comentariu

felicitari reale progrese . masina arata foarte bine si dupa ce o sa fie si vopsita o sa fie o minunatie . pana la urma pt. c motor ai optat unul pe benzina sau unul pe motorina si la c putere speri sa ajunga ?

Link către comentariu

Motorul o sa fie ceva pe benzina dar mult mai tarziu acum sigur o sa fie cel de 1.9 tdi, nu raman la bara asta... nu stii pe cineva de o vrea ? vreau bara originala

Link către comentariu

o sa incerc sa vb cu un tip din tgj cu o bora sa il intreb daca e interesat de bara. de ce firma e facuta?

@M@ri@n

s-a mai discutat despre culoare, o sa fie alba.

Modificat de lile
Link către comentariu

bara asta arata mai bn decat una oem . ar arata si mai bn cu un fmic in spatele ei :rolleyes:

Modificat de nutzuXXL
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!