Jump to content

VIN Decoder - PR Numbers - OEM Parts


Kostas
 Share

Postare recomandată

Salut!

Decode, pls: WVWZZZ1KZ7W258465

Multumesc!

Adi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Kostas si multumiri pentru ajutorul tau.

Te rog sa ma ajuti pentru WVWZZZ1KZAM070164

- VIN decode

- cod kit tempomat (si codurile separate de la maneta si calculatorul de coloana)

Toate bune !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Decodarile atasate.

Maneta pt pilot cu faza scurta/lunga/semnalizare 1K0 953 513 G 9B9

Calculatorul tau de coloana actual de pe masina este 1K0 953 549 CD care suporta pilot automat din cate inteleg din alt topic si este Type3 Highline.

Calculatorul de coloana 1K0 953 549 CC poate fi pus la tine si accepta si pilot si comenzi pe volan si este Type2 Highline.

Este topic dedicat pentru pilot automat si calculator coloana aici.

WVWZZZ1KZ7W258465.1.pdf

WVWZZZ1KZ7W258465.2.pdf

WVWZZZ1KZAM070164.1.pdf

WVWZZZ1KZAM070164.2.pdf

Modificat de Kostas
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut

te rog sa-mi dai si mie lista cu dotarile de fabrica pentru seria asta de sasiu : WAUZZZ8E34A012352

multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Kostas, te rog niste informatii si pentru seriile astea

WAUZZZ8E43A355041

WAUZZZ8E42A299648

Multumesc mult si scuze de deranj, dar stii cum e cand cauti sa cumperi masina, nu o nimeresti din prima incercare, vrei sa mai vezi inca una, etc.

Si as mai avea o intrebare, vad ca ai documentatia necesara si obisnuiesti sa mai raspunzi.

Exista suspensie montata de fabrica care sa apara dupa VIN decoder ca "S-Line suspension/shock absorber", eventual pe masinile cu kit EXTERIOR S-Line (spoilere, nu doar sigle)?

Sau inclusiv masinile cu pachet S-Line exterior apar dupa VIN cu suspensie "sport suspension/shock absorber"?

Sper ca ai inteles ce vreau sa spun, desi am impresia ca am facut cam complicata problema.

Multumesc

Modificat de gaby1773
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

te rog frumos sa-mi spui si mie un cod de culoare pentru pielea de la schimbator, multumesc.

WVWZZZ3BZ4E271348

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Ma intereseaza si pe mine partea de dotari la masina cu urmatorul VIN : WVWZZZ9CZ4M503666 . Multumesc frumos. Gelu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, putin ajutor daca se poate pentru dotarile acestei masini:WAUZZZ8K89N003488.

Multumesc frumos.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, te rog sa imi atasezi si mie dotarile pt. vin : WVWZZZ1KZ4P032059

Merci mult!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dori si eu daca se poate o decodare si o descriere amanuntita (cu ce dotari a plecat din fabrica) dupa seria TMBAE93T299020033, care este o Skoda Superb din 2008-2009. Multumesc.

P.S.: am unele dubii cum asupra acestei masini cum ca a fost arsa si s-a inlocuit interiorul, ca si dotari ar fi elegance dar au fost inlocuite piese din interior care sa confirme acest lucru....

Modificat de sp0nsoru
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Te rog si eu sa ma ajuti cu dotarile pt VIN-ul urmator: WVWZZZ1JZ2W067379. Mersi anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Te rog o decodare si pentru: WVWZZZ1KZBW290579 (inclusiv dotari). Se poate vedea si unde este fabricata masina?

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare, zi-mi si mie te rog la un Mk4 cu serie de sasiu wvwzzz1jzyd131208 , 1,9 tdi ALH de 90 cai ce fel de volant am pe masina daca este cea OEM cu masa dubla sau simpla si daca dupa seria de sasiu figureaza ca fabricatie 99 sau 2000?

Multumesc :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru numărul de şasiu introdus de dvs. nu au fost găsite date corespunzătoare. Fie acest număr de şasiu nu există, fie datele vehiculului asociat nu au fost

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna seara si Hristos a Inviat! V-as ruga codurile ptr discuri frana fata/spate si placute fata cu senzor/spate ptr A4, 1,9 tdi 90 cp VIN WAUZZZ8DZYA036996 ,multumesc mult! :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

disc fata, 280 x 22, 5x112, 8E0615301P

placute fata cu senzor de uzura- 8E0698151M

disc spate 245 x 10, 5 x 112 , 8D0615601B

placute spate - 8E0698451K

placutele spate nu au senzor de uzura

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc tare mult ! :icon_thumright: Da, stiu ca nu au senzor de uzura cele de pe spate,de aceea am si scris placute fata cu senzor/spate .. :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un cod te rog pentru capace jante pe 15 pentru un golf 5.

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Costi,

Ajuta-ma te rog cu decodarea VIN-ului

WVWZZZ1KZAW41443

Merci

Modificat de kirkus
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • voinea unpinned this topic
  • Aerofan pinned this topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!