Jump to content

VIN Decoder - PR Numbers - OEM Parts


Kostas
 Share

Postare recomandată

Salut Gabi

TMBDG41U168829403

Multam

Adi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Clodius,imi trebuie o serie de caroserie sa fie treaba buna.

@Marius L.

@adilau

Revin cu detalii in cel mai scurt timp posibil,sunt ceva probleme la program.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Gabi

WAUZZZ8DZYA200965

Multam

Adi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Clodius,imi trebuie o serie de caroserie sa fie treaba buna.

VSSZZZ1PZ7R011662

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1K1 907 511 G servomotor pt. recircularea aerului

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc Gabi, pana la urma am dat torpedoul jos si se pare ca era mufa sarita.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut gabi imi poti spune si mie te rog pentru WVWZZZ1JZ2W449516...multumesc anticipat

Modificat de danette
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Gabi,

TMBGP21U922557293:

-intercooler

-pompa de apa

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Gabi!

Ma intereseaza sa cumpar masina cu VIN-ul WVWZZZ3CZBP306122 .

Ce informatii imi poti da despre ea? Oare este posibil sa aflu cum sta cu reviziile, nr km sau eventuale defecte remediate in perioada de garantie?

Multumesc frumos si toate cele bune!

Modificat de alexandru_
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@TEHNO, 038 121 011 A Pompa de apa cu garnitura si 1J0 145 803 G Radiatorul de aer.

@alexandru_ din pacate datele despre intrarile de service se pot afla numai la reprezentanta cu dovada ca esti proprietarul masinii.

WVWZZZ3CZBP306122.1.pdf

WVWZZZ3CZBP306122.2.pdf

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut.

Ma poti ajuta si pe mine cu o informatie: pentru seria VSSZZZ1MZ3R027264 imi trebuie codul exact pentru macara geam fata dreapta(eu nu reusesc sa instalez versiuni "lucrate" de ETKA ...iar la original nu am acces). Am inteles ca sunt 2 coduri despartite de o singura litera si as dori sa aflu de care am. Mama ei de macara, s-a hotarat sa cedeze si sunt in pom acum. Oare o merge de la golf IV ceva? Acestea se gasesc mult mai usor la dezmembrari. Daca da, am sa te rog sa-mi dai si aici codul.

Multumesc pentru tot efortul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Inteleg ca merg ambele coduri? Ce dumnezeului este treaba aia cu placa portanta?

Multumesc mult pentru promptitudine.

Cu respect,

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@TEHNO, 038 121 011 A Pompa de apa cu garnitura si 1J0 145 803 G Radiatorul de aer.

@alexandru_ din pacate datele despre intrarile de service se pot afla numai la reprezentanta cu dovada ca esti proprietarul masinii.

Multumesc frumos. Apreciez promptitudinea cu care ai raspuns!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Nazy,ai 2 coduri.Pozitia 2 este macaraua care iti vine montata direct pe panoplia usii si se schimba inlocuind panoplia usii de pe masina ta,pozitia 2A este doar macaraua propriuzisa..sinele culisante cu sistemul de cabluri pe care tu le montezi pe panoplia usii de pe masina ta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@TEHNO, 038 121 011 A Pompa de apa cu garnitura si 1J0 145 803 G Radiatorul de aer.

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut

te rog daca poti sa ma ajuti cu un cod pentru partea inferioara cu leduri de la oglinda stanga retrovizoare si pentru un tempomat, O2 2006 1.9 TDI PD, BJB,TMBBS41Z162193926

multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1Z0 949 101 D Semnalizator stanga si 1K0 953 513 E 9B9 negru satin Intrerupator pt semnalizare lumina de intalnire si de drum avertizare lumini si lumina parcare(cu asta a fost echipata masina ta din fabricatie) si 1K0 953 513 G 9B9 comutator pt. semnalizator,faza lunga si scurta, semnalizare cu farurile, lampa pt.parcare si regulator de viteza(tempomat)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc mult de tot

deci calculatorul meu de volan suporta, sa inteleg, tempomatul?!

nu prea ma pricep, inca, am cumparat-o doar de o saptamana! sa inteleg ca poati sa imi spui mai multe despre ea? "cu asta a fost echipata masina ta din fabricatie".si cum adica "lampa pt. parcare"?! habar nu am ce inseamna sau ce face!

imi cer scuze daca te intreb prea multe.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Lampa de parcare:cand ai semnalul pus pe una din parti si scoti cheia din contact nu iti ramane pozitia aprinsa pe partea cu pricina?La asta se refera pasajul respectiv.1K0 953 513 E 9B9 este codul blocului de semnal pe care in momentul de fata il ai pe masina si 1K0 953 513 G 9B9 este codul blocului de semnal cu tempomat pe care vrei sa-l cumperi si montezi..corect?

TMBBS41Z162193926.1.pdf

TMBBS41Z162193926.2.pdf

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gata, acum stiu(multumita tie)

multumesc din nou

Modificat de b73bmw
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • voinea unpinned this topic
  • Aerofan pinned this topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!