Jump to content

VW MKV - reflex silver


davides

Postare recomandată

A iesit bine insa eu am facut greseala si nu am vopsit si acea tabla de protectie din spatele discului si se vede urat! :)

Cred ca si la tine merge vopsita neagra...ar arata mai ingrijita! :icon_thumright:

Link către comentariu

In sfarsit ai reusit si tu :)

Ai facut o treaba buna Cristi... se putea si mai cu multa atentie ( am vazut cateva picaturi de rosu pe disc :) )

Imi place in schimb culoarea aceea argintie, este aceeasi cu a jantelor ?

Link către comentariu

@B32FDY :rolleyes: ... deci stai asa ... nu ma critica :D ... am incercat sa acopar cum am putut mai bine ! dar un pic, un pic tot a picurat .. am dat cu spray motip special pt. aceasta operatiune!

@4abc ... ma gandisem si eu la acea tabla pt. protectie dar noah .. mai este timp si pt. aia ... :)

@cip12cip12 - multumesc !

Multumesc de aprecieri si critici :P

post-48653-1278838219_thumb.jpg

Modificat de davides
Link către comentariu

Ooo da, Furia Gri :D. Nu-mi plac jantele :coffee_lol: da etrierii or iesit fain :lol:

Link către comentariu
Ooo da, Furia Gri :D . Nu-mi plac jantele :icon_thumright: da etrierii or iesit fain :D

mamaliga ta ... :P

Link către comentariu

frumoasa masina si modificari de bun gust ... sa o stapanesti sanatos ...

Link către comentariu

Este frumoasa masina ( asta pentru ca si a mea este tot argintie, tot 1,6 dar nu FSI si de de aceiasi varsta), dar ar cam trebui sa te ocupi un pic si de interior. Sa incepi prin a schimba rama schimbatorului de viteze cu modelul cu inel cromat. Da foarte bine, o spun din propria experienta.

Link către comentariu

chiar caut acea rama dar nu sunt dispus sa dau 100 ron pe una cat mi s-a cerut ! deci inca caut ... stiu ca da foarte bine si imi doresc si eu sa iau asa ceva!

Link către comentariu

Da ai mers cu ea nu gluma, de s-au inrosit etrierii in halu ala :D

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Uh ... intors din concediu am venit cu cadouri pt. golfie ... Azi a primit un sticker vwforum.ro si un breloc pt. mine cu aceleasi insemne ... Multumesc B32FDY - Ionut... pt. efortul imens pe care l-ai facut cand ne-am intalnit ... Este o poveste intereseanta si putin lunga cum a ajuns stickerul la mine :D ...

Ionut .... sper sa ma revansez si eu ... Te salut !!!

post-48653-1280738667_thumb.jpg

post-48653-1280738717_thumb.jpg

Link către comentariu

Cu mare placere Cristi :) da chiar bine pe maisna ta... astept noi poze ziua si nu in garaj :rolleyes:

Acum vezi cum imparti stikerele ramse prin HD...

Link către comentariu

wow foarte frumoasa masina.

jantele astea o prind foarte bine.

super misto key cas-ul.

imi poti spune si mie de unde l-ai procurat?

sa o stapanesti sanatos si fara evenimente.

Link către comentariu

@flavius1611 multumesc de aprecieri .. iti doresc si eu la fel ... key case-ul l-am luat de pe ebay ... tocmai din china ... am asteptat 2 saptamani dupa el ... sincer ma asteptam vreo 4 .. dar s-au miscat bine chinezoii :blink: ...

Link către comentariu

Frumoasa masinica :icon_thumright: De unde ai luat brelocul cu GOLF ?

Link către comentariu

@flavius1611 - link

@Sergiu.B. brelocul cu GOLF l-am luat dintr-o piata de vechituri din oras cu 4 lei :D (brelocul e nou:P )... vezi ca sunt si pe okazii :( ... nu e material super dar arata foarte bine ...

Link către comentariu

am cautat pe okazii dar nu am gasit nimic asemanator ..

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Weekend-ul acesta am tras o fuga in Retezat pt a admira natura ... Mi-a fost dor de aceste meleaguri frumoase ...

post-48653-1282656166_thumb.jpg

post-48653-1282656245_thumb.jpg

post-48653-1282656348_thumb.jpg

post-48653-1282656358_thumb.jpg

post-48653-1282656445_thumb.jpg

Modificat de davides
Link către comentariu

lucian_90tud multumesc ... cu okazia aceasta am testat si noul meu aparat .. un Nikon P100 :) ...

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

salut,

vad ca ai schimbat jantele de tabla cu care ai venit la inceput cu unele mult mai potrivite :rolleyes:

ai putea sa ne spui si noua de unde le-ai luat si cu ce pret si pe mine m-ar tenta ceva de genul.

Link către comentariu

salut, jantele le-am luat de pe forum de la un user care vroia replica de GTI, eu am optat pt. jante OEM pt. ca mi se par mai calitative si mai durabile si nici nu am probleme in privinta potrivirii pe masina .. eu sunt multumit de ele dar daca as avea ocazia as lua Mugello .... :scratch:

Link către comentariu
  • taz21 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!