Jump to content

VW MKV - reflex silver


davides

Postare recomandată

On 10/7/2016 at 9:38 PM, cogdao said:

Nu o vinzi? :)

Bogdan, stiu ca pentru tine ar fi un proiect interesant .... mai ales ca ai "history" cu golful v ... :)

 

Link către comentariu
  • 3 months later...
  • 1 month later...

ultima de sezon :) ... era asa o liniste ... nici o urma, nici macar de o pisica :D ca am vreo 7-8 pe langa bloc ... 

IMG_20170219_072120.jpg

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

jurnal de bord ... ne apropiem de 80.000 :) ...  patania in foto! cureaua s-a sectionat pe lungine din cauza rolei de la intinzator ... am schimbat 2 role(cea de ghidare + cea de la intinzator) si cureaua de transimisie ... 

IMG_20170302_095952.jpg

Modificat de davides
Link către comentariu

Vezi ce inseamna sa nu circuli cu masina? :P . Si ce-i cu mizeria aia pe acolo? :nono: Ia pune furtunul si spala motorul, pai se poate sa nu ai grija de masina?

Link către comentariu

"firicele" acelea negre sunt de la curea ... sa stii ca in vara vreau sa ii fac un wash la motor ... cu teama dar e sanatos :) ... sa stii ca am neglijat-o in ultimul timp ... dar imi iau revansa in primavara asta ... vreau sa-i fac primul polish din viata ei :) ... professional! 

Modificat de loghy
Quote post anterior
Link către comentariu
  • 2 months later...

in dimineata aceasta ... o suma rotunda :) ... din mai 2009 ---> mai 2017  = 36 mii km , o fi mult, o fi putin !? ... :) ... IMG_20170522_072924.thumb.jpg.993ed87f28a867ced9a4df1f9f92e438.jpg

Link către comentariu

Da-i inainte cel puțin vreo 200.000 km, ca altfel nu o sa te creadă nimeni cand o sa vrei sa o vinzi!

;)

Link către comentariu

chiar ca...cu 4mii km pe an o vinzi doar cunoscutilor

Link către comentariu

Eu ma abtin sa mai zic ceva :biggrin:. Nu de alta dar din 2009 pana azi cred ca am condus cu spatele mai mult decat ai condus tu cu fata intr-un an :P

Link către comentariu
20 hours ago, sebip said:

Da-i inainte cel puțin vreo 200.000 km, ca altfel nu o sa te creadă nimeni cand o sa vrei sa o vinzi!

;)

stiu ca suna absurd ... daca asta e realitatea ... orasul e maxim 4 km ... in 5 min ai trecut orasul la ora de varf :) ... pai chiar sapt. trecuta m-au intrebat cineva daca nu o vand :)

17 hours ago, Aerofan said:

Eu ma abtin sa mai zic ceva :biggrin:. Nu de alta dar din 2009 pana azi cred ca am condus cu spatele mai mult decat ai condus tu cu fata intr-un an :P

postul asta era dedicat tie 65% .... stiam ca nu poti sa te abtii :)))) 

Link către comentariu
  • 2 months later...

sa stergem praful cu un jet de "sapuneala"... la baie in zilele caniculare! si un rezultat pe masura .. pe langa asta si o mica revizie . In ultima fotografie sunt produsele folosite dar nu toate!

IMG_20170804_084938.jpg

IMG_20170804_085042.jpg

IMG_20170804_102331.jpg

IMG_20170804_102354.jpg

IMG_20170804_102418.jpg

IMG_20170802_163323.jpg

IMG_20170804_102033.jpg

Modificat de davides
Link către comentariu

Aha, deci asta faci tu in concediu colegu :biggrin:. recunoaste ca ti-a fost cald si ai zis ca faci baie impreuna cu masina :P

Link către comentariu

Multumesc Dragos24x7...

Aerofan ? ... e o placere sa ma ocup de ea,atat cat imi permite timpul...

Link către comentariu
  • 1 month later...

Sfarsit de poveste ... golfie si-a gasit un alt proprietar la fel de meticulos ca si mine ... de fapt cred ca mai meticulos, ceeace ma bucura! A fost prima mea masina pe care am indragit-o enorm! ... Privim la viitor ... pasul a fost facut spre ceva mai spatios, mai nou, mai dotat mai frumos :P ... 

THE END ... 

Modificat de davides
Link către comentariu

Topicul se inchide.

Daca noul propietar vrea sa continue poata sa trimita un MP catre un moderator.

Link către comentariu
  • taz21 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!