Jump to content

Audi A4, 1995, 1,8 merita 5500E?


luapsogard
 Share

Postare recomandată

Salutare tuturor!

Dupa cum suna titlul topicului, am posibilitatea sa achizitionez acel Audi A4 din '95. Are ABS, climatronic, airbag-uri fata, geamuri electrice, jante Al. pe 16, motor 1,8, 20v. Poate si altceva dar nu mai stiu.

Este masina unui prieten, nu a fost lovita, unic proprietar in tara (din 2000) si a cam avut grija de ea. Necesita vopsire totala. E destul de zgariata iar pe la aripile din spate a mai sarit vopseaua. Pret 5500E.

Credeti ca merita banii astia?

Aaa! Mai are si 240000km. Reali.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Are destul de multi km - e posibil sa fie necesara o segmentare relativ curand si NU vrei sa umbli la 20 de supape.

Vopsitoria costa vreo 1000E.

Parerea mea sincera este sa iei ceva mai "tanar".

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pretzul de 5500 e unul cat se poate de corect avand in vedere nr de km destul de mare. Unul din 95 cu 190 de mii de km ajunge pe la 6300 de euro. "Parerea mea" este ca are foarte multi km si nu cred ca merita, dar pana la urma tu decizi pt ca daca masina chiar arata foarte bine sa stii ca merita la banii aia.:lol:

Bafta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multam de raspunsuri s_c si bubu1313!

Avand in vedere ca n-am primit nici un raspuns afirmativ n-o s-o iau.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vopsitoria costa vreo 1000E.

<{POST_SNAPBACK}>

1000 euro? :rolleyes:

si eu am pe cineva care vrea sa vanda un a4 exact la fel numai ca are 170.000km si zicea ca o sa ceara undeva la 7000 euro. Eu unul nu vad o masina mai buna in pretul respectiv.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1000 euro? :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

Da, o vopsire completa costa o mie de euro. De ce te surprinde?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asa e. Un vopsit "regulamentar" costa 1000E. M-am interesat si eu. Plus eventualele probleme la motor in viitorul apropiat...Intr-adevar mai bine "ceva mai tanar".

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!