Jump to content

Golf IV Variant TDI


Muale

Postare recomandată

Exact, nici eu nu stiu Lau ...macar doua daca lua odata , nici chiar asa..tot cate una :)

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

Vali, sper ca tii la glume :)

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

Link către comentariu

Am luat centrala, apoi am gasit oferta la un set complet. Cum aveam 2 centrale, una s-a oprit la Brasov la Florin. Grila de la pasager a fost trimisa gresit, tipul m-a asigurat ca rezolvam problema saptamana asta.

Una cate una e greu sa gasesti.

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Cat astepti? Se spune ca are durabilitate destul de mare...

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Pai tocmai de asta am zis...ca una cate una este mai greu de gasit...toti vand numai la set...sau impreuna cu toata masina :))

astepti grilele alea de ghidaj si le pui pe maina nu?:)

Link către comentariu

Cat astepti? Se spune ca are durabilitate destul de mare...

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Astept o mostenire ... :))

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

Link către comentariu

Astept ramele de montaj si grila de pe dreapta.

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Una veche, retrofit...dupa o vreme treci la masina mai noua, alta tehnologie si nu prea mai ai ce sa faci la ea :)

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Am pus si la scrumiera iluminarea cu LED, era singurul loc unde aveam bec incandescent. Am montat-o ,acum astept sa se intunece sa vad cum se vede (daca e prea puternica sau nu bate cum trebuie).

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

post-66542-13840958842916_thumb.jpg

Link către comentariu

Multumim pentru poza, foarte exemplificativa. :)) Consola cu ce ai lipit-o? Ca acolo in partea stanga parca mai trebuie ceva finisaje.  :unsure:

 

Link către comentariu

Am recunoscut deja faptul ca nu imi place cum a iesit consola, ca regret ca am dezlipit-o. Asta e...

Cat despre lumina, sunt multumit de ce a iesit:

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

post-66542-13841141161338_thumb.jpg

post-66542-13841141262796_thumb.jpg

Link către comentariu

N-am citit mai in spate. :P 

Intr-adevar, lumineaza bine. :icon_thumright:  Eu am si uitat cum e sa ai lumina pe-acolo de cand mi s-a ars becul. :lol:

Link către comentariu

La mine s-a ars cand am demontat scrumiera, am zis ca acum e momentul sa pun LED

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Cat astepti? Se spune ca are durabilitate destul de mare...

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Astept o mostenire ... :))

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

Te-a sunat vreun avocat?

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

post-66542-13842558929318_thumb.jpg

Link către comentariu

Citeam acum un test al Wolf's HB si dupa 4 luni de vara era la fel ca-n prima zi.

Daca-mi permiti, ce-s urmele alea de pe portiera? :icon_confused:

Link către comentariu

In dreapta este produsul aplicat, uscat. In stanga este dupa buffing.

Nu am avut timp sa dau 2 straturi. Daca aplici cum trebuie, dintr-o sticla acoperi o masina de 5 ori.

Da, alternativa la ceara.  Sa vad cum se pastreaza, la prima vedere nu pare wow. Vedem cand ploua...

Modificat de Muale
Link către comentariu

Am comandat la GabiVVX ramele de fixare pt grilele de Bora, azi a ajuns cea de la sofer.

M-am chinuit putin pt ca nu aveam lumina,pozitie...practic ba agatam un fir, ba nu am pus surubul unde trebuie...am ajuns sa ma chinui 1 ora sa o nimeresc.

Pana la urma am rezolvat, dupa multe injuraturi moderne:

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

post-66542-13842867488122_thumb.jpg

Link către comentariu

Chiar eram curios ce ai luat de la Gabi...v-am salutat dar daca ati obsevat am schimbat marca :))

Link către comentariu

Bad post.

Scuze.

Incercam sa te ajut cu rezolvarea problemei electrice:

La fosta masina(golf 4 hatchback) aveam aceeasi problema : stopurile erau ca pomul de craciun.

Cauza: surub masa desfacut.

Electricianul a urmat firele stopului sub capitonaj,in dreptul rotii stanga spate, a gasit surubul desfacut.

Modificat de mirceateodor
Link către comentariu
  • Marian changed the title to Golf IV Variant Thttp://vwforum.ro/topic/68676-golf-iv-variant-tdi/DI
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!