Jump to content

Golf IV Variant TDI


Muale

Postare recomandată

Este trista tendinta asta, dar sunt sigur ca vom mai ramane cativa nostalgici.

Pe mine nu ma incalzesc masinile dupa 2005. Desigur, toate sunt frumoase si vin cu fel de fel de inovatii, dar inima mea tot pentru Golf bate mai tare. Mai ales vazand unde ne indreptam cu cost saving-ul asta.

Revenind on topic, sa stapaniti sanatosi noua masinuta si km fara probleme! Si eu votez ca este B7 Variant :P 

Link către comentariu

+1 b7 variant. Cam greu sa ajungi de la skoda superb break la cc :)) 

Link către comentariu

@mad_kat , @Bitter_Sweet inca am Golf-ul, nu ne-am imputinat.

oricum Golf 4 este masina "de suflet" , de mic mi-a placut si de aia mi-am luat (desi in vise aveam unul hatch, gri, 1.8T)

@loghy, nu te pot contrazice, continuam despre Passat B7 in topicul lui.

Link către comentariu

Aseara masina a plecat de la mine catre alt "stapan", probabil va circula prin Constanta.

Din pacate nu ii prevad un viitor frumos la cum am cunoscut cumparatorul :( .

M-am despartit de masina bucuros pt ca am dat-o (sa scap de RCA, ITP anual) dar si trist pt ca am petrecut atatia ani si km impreuna.

In afara de motorina, in masina am bagat bani, suflet si emotii. Chiar daca este "un fier", prin timpul petrecut impreuna se leaga niste amintiri.

 

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!