Jump to content

Speed Service Bucuresti


SosoCKX
 Share

Postare recomandată

Avand usa spate infundata de un asigurat Carpatica si fiind in asteptarea solutionarii dosarului, zilele astea s-a solutionat dosarul acela.

In acest sens m-a sunat directorul acestui service care s-a oferit sa-mi faca usa in service-ul lui, urmand sa-si rezolve conturile cu Carpatica dupa aceea.

Intrebari: A-ti auzit de ei?

A-ti vopsit, sau stiti pe cineva care si-a vopsit vreun element de caroserie la ei si a iesit bine?

Pe site am vazut ca folosesc vopsea pe baza de apa sau ceva de genul asta si din cate am mai auzit, asta e cea mai moderna si cea mai buna

ca sa nu se cunoasca foarte rau diferenta intre elementul vopsit recent si restul caroseriei, asa este?

Dupa cum vad eu situatia, am 2 variante: sa imi vopsesc usa acolo, sau sa iau banii si sa-mi caut in alta parte...Insa ceea ce ma impiedica sa le iau

banii este ca probabil nu sunt foarte multi si tanti care raspunde la telefoane nu poate sa-mi comunice prin telefon suma ce-o am de primit.

Orice informatie este binevenita.

Modificat de soso_leon 1M
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Putin offtopic, "ati" se scrie legat, vin cu aceasta adaugare deoarece ai spus ca orice informatie este binevenita :P

Trecand peste acest mic impediment, stai sa vad daca inteleg bine, te-a sunat din senin? daca a fost asa, sincer nu stiu ce sa zic, eu unul zic cum ca sunt 2 variante, sa fie totul super okay, sa lucreze impecabil, din moment ce sunt in alergatura dupa clienti, ori.. sa fie la "vanatoare" de clienti pentru ca serviciile lor sunt proaste. Sincer nu am auzit de ei, mai studiaza piata inainte sa faci pasul asta, ai o gramada de exemple in acest topic despre mai multe service-uri care lucreaza impecabil la tinichigerie. Mult succes !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Scuze pentru greseala gramaticala, cred ca n-am mai verificat ce-am scris pentru ca probabil ma grabeam. Oricum am rezolvat, m-a sunat pentru ca omul stia ca s-a rezolvat dosarul de dauna.

Se poate inchide, am rezolvat deja problema.

Multumesc pentru raspuns oricum!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este bine ca ne-ai informat si pe noi!

Banui ca a iesit senzational...

:(

Modificat de D@ny
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu am vopsit usa la service-ul asta despre care am vorbit aici. Mi-am facut-o la un prieten de-al lui unchi-miu si a iesit intr-adevar senzational: nu se cunoaste ca a fost usa infundata din orice unghi ai privi-o si nici vopseaua n-a iesit cu picaturi de-alea si toate cele.

Multumesc oricum pentru raspunsuri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!