Jump to content

A6 2.5 TDI - 180 Cp


titicheveresan

Postare recomandată

titicheveresan

Salutari

Adevarul este ca sunt fun golf 1 - GTI, masina pe care am avut placerea sa o detin cu citiva ani in urma.

Acum conduc un Audi A6, motorizare 2.5 AKE - 180 Cp, an 2000.

Cea mai placuta experienta a fost in iarna, cind am plecat spre Praga, trecind prin Budapesta, unde m-a prins un frig si o zapada din care nu am mai vazut de cind eram copil.

Pe autostrada, binenteles necuratata, eram singurul capabil de viteza de craoziera de 90Km/h, restul se tarau cu 40-50km/h.

Asta multumita sistemului quattro, care si-a facut foarte bine treaba, in special la urcarile in panta din jurul Budapestei, unde am fost singurul care a urcat fara ajutor.

Ca mai.... masinuta e beton, la virsta ei.

va salut pe toti.

post-49720-1269425980_thumb.jpg

Link către comentariu

Salutari si tie! Masina arata foarte bine, se vede ca ai grija de ea. Modelul asta de A6 mi se pare per total o masina foarte buna. Am si eu unul din 2002, dar din pacate nu este quattro.In schimb, am tractiune integrala pe passat si intr-adevar este ceva in plus :) Merita

Link către comentariu

Frumoasa masina, cati mai multi km fara evenimente neplacute.

Link către comentariu

Multi km fara probleme ( sa iti refaci numarul de inmatriculare fata - ca nu da bine asa lovit )

Quattro - asta imi doresc si eu .

Link către comentariu
titicheveresan

Urmeaza sa o transcriu, ca este inca pe fostul proprietar.

merci la toti...

Link către comentariu

Super tare A6-le tau si in ce ''hal'' arata pentru o masina din 2000,sa o stapanesti sanatos.

Link către comentariu
titicheveresan

Masina este pt. mine un mod de viata.....

Dar... cum te porti cu ea, asa se va purta si ea cu tine.

Salutari la toti....

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
titicheveresan

Din pacate trebuie sa vand masina

Am sa rog moderatorii sa mute topicul la vinzari masini, sau sa-mi dea permisia sa postez acolo....

Merci

:D

Link către comentariu
titicheveresan

Postez pozele, pe care le am disponibile acum....(scuze mizeria din masina si calitate slaba a pozelor)

Promit ca-mi fac timp sa postez, mai multe.

Oricum, masina este f.f. intertinuta ext/int., si pretul este 7200 neg.

Motivul adevarat al vinzarii, este necesitate achizitionarii unui imobil.

post-49720-1271316578_thumb.jpg

post-49720-1271316620_thumb.jpg

Link către comentariu

Scuze daca sunt :ceuameni: . Care ar fi un ultim pret pentru masina? Pentru ca am vazut ca daca te-ai oferit sa o schimbi cu un Vento... cam la ce diferenta te-ai astepta? Te-ar interesa masina mea din semnatura? O gasesti descrisa la "masina mea".

Modificat de Alex.
Link către comentariu
titicheveresan

Ultimul pret la care se vinde masina este de 7000 Euro. ( da e ieftin.... )

daca e vorba de variante, ma intereseaza si Golful lui Alex,... depinde de diferenta care se ofera.

merci la toti.

Link către comentariu
titicheveresan

Revin cu rugamintea adresata moderatorilor.

Se poate muta la vinzari masini, sau pot primi acces de postare acolo?

merci

Link către comentariu

Degeaba ii rogi pt. ca esti "primul pas" si nu ai voie sa postezi acolo..ma mir ca nu ti-au sters si posturile de aici referitoare la vanzarea masinii..

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!