Jump to content

Audi A6 2005 - sobolanul meu


Red

Postare recomandată

da ai dreptate , tocmai de aia m-am "zvarcolit "

chestia e ca am spalat-o inainte sa o iau si am bibilit-o de jur imprejur !

acuma abia maine apuca sa-i fac poze .. caci azi masina a ramas la RAR pt idetificare !

Link către comentariu

Pana maine fa-ne pe intuneric niste poze cu interiorul,sa vedem si noi cum arata "botoanele" aprinse :icon_thumright:

P.S A ramas pana maine la RAR?!

Modificat de But_Fns
Link către comentariu

:P

promit .. cand ajung acasa !

nuuuu Doamne fereste sa ramana peste noapte la ei !

a ramas in Arad ( eu lucrez in tm ) la un prieten care a fost cu ea la identificare de dimineata !

am promisiune ca pe luni pot sa-i pun numerele mele !

Link către comentariu

o poza cu "butuoanele aprinse " asa pe fuga :)

e cam murdara ca de cand am luat-o nu am apucat sa o curat !

post-5830-1265315914_thumb.jpg

Link către comentariu

Are di tati bre..cred si eu ca ti-a cazut cu tronc..hai pune-o la punct din punct de vedere estetic si niste poze asa cum merita :)

Link către comentariu

:lol: @RedFighter : Ce tastatura iti doresti de ziua ta? Una care sa tina pasul cu viteza cu care tastezi. Zi-mi azi sa pun maine la curier :lol:

Modificat de But_Fns
Link către comentariu

da masina a fost azi la un prieten care a dus-o la identificare la RAR

consumul era 13.9 dar era pe stationare masina ..

asa de cand am luat-o am un 8,6 mixt ! in conditiile in care am intins-o destul de mult !

@but . sa stii ca ai avut dreptate cu capacul de la sprituitor , nu statea bine ! o ureche era iesita de pe opritor, si astfel statea stramb !

maine sper sa nu ninga sau sa fie timp ploios si o sa-i fac poze ...

tre sa imi schimb caucicucurile :lol: sun 205 si arr trebuii sa fie 225 .. si rotile sunt prea mici !

a observat si asta cineva de aici ... ce ochi aveti :lol:

Link către comentariu

Felicitari, mai. Stiu ca iti doreai una foarte mult! Sa ai parte! Si sa nu te puna naiba sa zici mersi!

BTW: de iarna daca sint, sint bune si 205 gumele. Pe vara insa ii trebuie 225. Desi bine se simte cu 235.

Modificat de homeboy
Link către comentariu

Important e sa il repari :lol:

Cauciucuri i-ai la primavara direct de vara,in cazul in care nu-i schimbi jantele,parca e cam tarziu sa-i iei tot de iarna..nu?

Link către comentariu
Important e sa il repari :lol:

Cauciucuri i-ai la primavara direct de vara,in cazul in care nu-i schimbi jantele,parca e cam tarziu sa-i iei tot de iarna..nu?

pai la primavara o sa primeasca un set pt vara pe 17

daca mai tine firgu mult tre sa-i iau si de iarna ..caci sunt cam usate si astea care sunt acum !

Link către comentariu

si primul upgrade care o sa-l primeasca masina !

comenzi pe volan de la S6 .. sunt cu rama de aluminiu :) .. maine workshop si foto sesion :icon_thumright:

post-5830-1265401334_thumb.jpg

Modificat de Red
Link către comentariu

2.7 sau 3.0 TDI este visul meu de motor pe un A4 sau A6, insa impozitul de la stat imi apare ca o retinere, undeva in rationament!

Ce sa mai...super tare masina!

Cat mai multi km fara probleme...!

Ca trebuie sa faci km la cum arata masina! :)

Link către comentariu

cat crezi ca e impozitul pe an ?

900 de ron + 800 asigurarea +120 rovigneta

dar ... nu cred ca se compara aceste sume cu placerea si siguranta de a conduce ... si eu la inceput am avut retineri .. pana la prima tura cu un 2,7 .. de 3.0 nu mai are rost sa vorbim :)

:)

Link către comentariu

superba masina. am mers azi cu ea si are un cuplu de mananca pamantu chiar si in conditiile astea de ploaie.

Link către comentariu

Nu merge cea cu S line? Mi se pare aiurea si am o problema cu toate masinile care au gen GTI, RS6, pe tdi..in fine..grila e frumoasa pacat de semnul ala..sper sa nu te superi..

Link către comentariu

nu ma supar .. de aia am inrebat .. nu merge cea de s-line caci am cautat sa o schimb .. masina da inspre s-line ! aluminiu , scaune sport .. nu stiu ce-i lipseste sa fie S line

nu se potriveste embelema de S-line caci e mai "dreptunghi" decat cea de S care e mai " patrat "

stiu cum sta treaba .. nici mie nu imi place sa dau in altceva decat e .. dar am masina de 10 zile :icon_thumright:

Link către comentariu

Foarte eleganta masina!

As avea o sugestie pentru viitor: faruri OEM cu led-uri. Cred ca i-ar schimba mult in bine aspectul :icon_thumright:.

post-22051-1265548677_thumb.jpg

Link către comentariu

sa stii ca deja m-am gandit la treaba asta inainte sa fi cumparat masina , cand stiam doar ce model de masina o sa cumpar :icon_thumright:

deocamdata prioritar e sa-i fac o revizia .. care bate la usa ( mai 1300 de km ) si sa imi iau jante si cauciucuri de vara !

multumesc de apreieri !

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!