Jump to content

Seat Leon 1.9 SDI


carceacristian

Postare recomandată

Nu credeam sa vad un asemenea "nebun dupa fiare"! :angry: Felicitari pentru ambitie, rabdare si curaj!

Link către comentariu
carceacristian

Salutare,

Mersi baieti :blah_: chiar m-am chinuit cu motoru asta,vad ca n-a mai consumat gram de ulei.Am sa va tin la curent,urmeaza sa ii pun amortizoarele de fata.Numai bine...

Link către comentariu

debea astept sa vad ce iese cu lupele alea in faruri...probabil acuma lucrezi la ele am eu o presimtire :blah_:

Link către comentariu

bafta la condus si sa te feresti de lumea asta nebuna,vad ca ai pus multa pasiune in masina asta......bafta

Link către comentariu
carceacristian

Noroc baieti,

nemtzalau dupa cum am mai spus,si eu ard de nerabdare,insa mi-e putin frica sa nu stric farurile,dar o sa ma risc :D.

totty de ferit te feresti,insa cat sa te feresti,la un moment dat se produce inevitabilul si intra unu si altu in tine,asta este scumpa noastra tara.Cum ziceam,fara pasiune si fara munca nu iese ceva frumos.Numai bine baieti :(

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!