Jump to content

"La Service" autorizat R.A.R.


anorganix
 Share

Postare recomandată

  • Salut,

Pentru un schimb de racord evacuare la masina din semnatura? (te rog sa-mi trimiti si adresa + programul pe pm)

Multumesc,

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

salut

un pret pentru manopera schimbat bujii + termostat pentru masina din semnatura pe pm pls:

Golf 5 2.0 TDI BKD.

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Cat costa un schimb de arcuri la voi?

Send from my Sony Xperia S

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

V-am intrebat ceva un ultimul PM. Ce se intampla daca la service-ul dvs se monteaza incorect arcurile (din cauza factorului uman) trebuia sa ma duc la alte 3 service-uri?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu vad motivul pentru care aceasta conversatie s-a mutat din privat in public dar o sa va dau si aici acelasi raspuns pe care vi l-as fi dat si in privat. Va invit sa vedeti daca la noi se intampla acest lucru. Oricum sunt sigur ca sunteti la curent cu garantia care este oferita de service-ul nostru si anume returnarea integrala a banilor in cazul in care nu sunteti multumit (motivat evident) de reparatia efectuata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca ajuta cu ceva, eu am schimbat suspensia (arcuri si amortizoare) la ei si nu am avut probleme.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Salut.Manopera pt.schimbat burduful de la planetara dinspre roata, cat este?

Trebuie sa ii fac geometria dupa aceasta operatiune?

Modificat de d.stoica11
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salut, exista o adresa pentru acest service "La Service"? Sau un link catre un site. Ma intereseaza locatia si un numar de telefon/site/adresa e-mail pentru a cere o lista orientativa de preturi la niste "treburi"

 

Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

www.la-service.ro  0747099009 bucuresti@la-service.ro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Se poate un pret pentru o revizie de 120000


skimbare filtre +ulei


filtre + ulei cutie


+ ce mai e la 120000


 


Skoda Superb VIN TMBAF73T1A9007117

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

salut,

m ar interesa o oferta pentru o revizie completa cu toate filtrele + ulei (ce fabricant).

vw passat variant WVWZZZ3CZAE111434

multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si am uitat: schimb lichid de frana.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

my bad, revin cu feedback dupa vizita, multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Buna ziua,o intrebare,aveti decontare directa cu omniasig?am un vw golf 3 lovit in parcare cu roata dreapta fata rupta,la 90 de grade.

V-ati inhama la asa ceva?

,post-34488-13666566726904_thumb.jpg

Brgds

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu lucram cu nici o companie de asigurari din pacate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

exista discount de fidelizare? (spre ex., a doua revizie consecutiva, la voi)

 

Also, inca mai aveti sectiuni din site care nu merg (spre ex: http://www.la-service.ro/forum/viewforum.php?f=24&sid=2a8ed2df1d191e87d6fe60fe3e021789)

Modificat de mihaibzgica
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fidelizarea la noi nu se realizeaza prin discounturi pentru ca nici calitatea serviciilor nu sufera vreun discount. Fidelizarea la noi are la baza un singur principiu: un client pe deplin statisfacut va reveni cu siguranta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc pentru raspunsul prompt.

 

Sper doar sa nu se majoreze pretul serviciilor pe acelasi principiu...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

asta nu se va intampla niciodata desi traim in Romania ;) unde mergi la reprezentanta pentru o diagnoza si ai pe factura pe langa diagnoza si 35 de ron trecuti la : "piese mici" :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Buna ziua,

 

Ma puteti ajuta si pe mine cu un raspuns va rog,situatia este uramtoarea : acum cateva luni am simtiti o vibratie puterninca la frana,am fost am verificat masina,discuri ovalizate,am fost la un service care rectifca discuri,vibratia a disparut,totul s-a intamplat din cauza glisierelor care s-au blocat,as dori sa vin sa fac o verificare amanuntita la etriere sa vad daca totul este ok,imi puteti spune un pret pentru aceasta operatiune?

 

Va multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna ziua,

 

este foarte putin probabil dupa parerea mea ca ovalizarea discurilor sa provina din niste glisiere sau culisante blocate. oricum cei care au rectificat discurile (desi aceasta operatiune personal nu o recomand) ar fi trebuit sa le deblocheze. Cel mai probabil discurile s-au ovalizat dintr-o montare initiala incorecta si cel mai probabil si acum sunt montate la fel de "corect". o constatare in acest sens in situatia in care se face si remedierea problemelor gasite este ca de fiecare data gratuita.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

In limita timpului disponibil verificarile de iarna sunt in continuare gratuite ca in fiecare an! In plus de asta pe parcursul lunii Octombrie exista preturi speciale datorita faptului ca aniversam 4 ani de activitate

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce operatiuni presupune aceasta verificare de iarna?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!