Jump to content

Suport pahare


Flaviu
 Share

Postare recomandată

salut doruuuu te rog, daca poti sa imi trimiti si mie o poza cu suportul de pahare montat pe skoda ta.

as vrea sa-mi pun si eu. mancini_roberto2000@yahoo.com.multumesc

niste informatii-cum s-a montat poze

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sinn3r

    10

  • doruuuu

    7

  • Flaviu

    6

  • bn64and

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu mi-am pus chestia aia cu doua suporturi sub CD-PLAYER ...

arata bine!

dar ce conteaza e ca e foarte practica !

am si sub cotiera dar daca e lasata (cotiera) e cam nefunctinal si sigur nu intra o sticla de 0.5 sau un pahar mai mare (am avut surpriza sa le gasesc turtite)!

stima!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o poza dc se poate si cat tea ajuns, e nou sau ai gasit second

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Repet si eu daca se poate - pret, locatie de unde l-ai luat si cod daca mai ai pentru el, plus binenteles o poza care face 1000 cuvinte. Mersi mult

Modificat de skorpyon_83
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Codul care il am eu este 6X0 857 558 A 01C, vreau sa stiudc e la fel cu al tau

Ca si pret ajunge undeva la 200 de lei

Il poti lua de la orice magazin de piese , mergi dai codul si iti aduce piesa, asta dc iti convine pretul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se pare ca acela este codul pentru suportul de pahare, am cautat pe forum si este acelasi cod la toti cei care au comandat piesa si si-au montat-o.Pana la urma se pare ca se potriveste si pe skoda O1 si chiar este folositor acest suport pentru cei ce au nevoie de el binenteles, iar ca design nu prea mult dar fiecare cu pasarelele lui.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Comanda 1 bucata, cu codul 6X0 857 558 A 01C astept sa o trimita iar apoi revin cu feedback.Sa speram ca nu imi da batai de cap montajul.Din cate am inteles se monteaza usor dar depinde de unele situatii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

180 Ron si transportul cred ca vreo 20 ron dar imi vine cu mai multe piese pentru masina, astfel ca nu pierd mult la transport. Sper.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Am primit coletul si am montat suportul, mai greu un pic dar am reusit sa il montez acolo. Ma deranjeaza rama de la mp3 player dar merge si asa.Prima data l-am pus sub mp3 player dar cand deschideam suportul lovea in schimbator si in mana mea :)) asa ca am montat mp3 player-ul jos si suportul l-am pus sus pana cand am sa montez short shifterul si atunci il mut jos si nu o sa mai dau cu mana in el. Poze am sa pun mai pe seara sa imi ziceti cum arata, pareri pro si contra :).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

asteptam pozele :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi cer scuze de intarziere, acestea sunt pozele :

http://imageshack.us.../img1100aj.jpg/

Consider ca este doar un moft acest suport, dar am vrut sa vad cum arata montat in bord, schimba un pic aspectul dar ca si o concluzie pe care am tras-o este ca reprezinta oricum un moft si nu o necesitate :))

Modificat de skorpyon_83
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

imi place....:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si mie.da e moft poate cand mergi mult prin oras dar cand pleci in concediu e chiar util

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asta asa este au dreptate cu utilitatea in concediu dar oricum montajul este mai din topor trebuie niște decupari mai urate in suport su singurul loc unde vine calumea este sub mp3 player dar acolo dacă nu ai montat short shifter dai cu schimbatorul si cu mana in suport dar pana la urma sper sa il mut innapoi si atunci o sa fie tipla.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Imi cer scuze de intarziere, acestea sunt pozele :

http://imageshack.us.../img1100aj.jpg/

Consider ca este doar un moft acest suport, dar am vrut sa vad cum arata montat in bord, schimba un pic aspectul dar ca si o concluzie pe care am tras-o este ca reprezinta oricum un moft si nu o necesitate :))

eu l-am montat sus !

jos ...............mi-am facut degetele praf!

cat despre moft ........ daca bei cafea sau ceva la doza eu zic ca-e util ........dar e ffff scump ! bei la suc / cafele de banii astia

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca il montezi jos iti da schimbatorul in el, eu acuma am montat short shifterul dar tot atinge daca il pun jos, deci ramane unde e acuma :)) Iti dau dreptate, e foarte scump acest moft.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

offtopic: posteaza te rog niste poze cu schimbatorul in a 1-a si a 2-a sa vedem si noi cum e shortshifterul :)

Modificat de bn64and
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

offtopic : tot asa :)) (glumesc) nu e mare diferenta, doar se simte ca nu mai e asa larga cursa, de vazut nu prea ai ce sa vezi ca nu schimba cu nimik look-ul din interior eventual pe cel de la motor dar acolo nu se mai vede din cauza carcasei filtrului de aer.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la cursa schimbatorului am refeream si eu...sa vad cat de deplasat e acum in viteze fata de stock.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu este pre mult deplasat, circa 1cm fata de ceea ce a fost inainte dar mi-am bagat mana la timonerie si am dat-o un pic peste cap urmeaza sa o rezolv.Nu e cine stie ce mancare de peste shortshifterul asta, eu credeam ca scurteaza mult dar se pare ca doar intr-un mic procent scurteaza poate e de vina si timoneria.Cand rezolv problema postez niste poze cu el si cu suportul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

De unde l-ai cumpărat (suportul de pahare)lasa-mi te rog o adresa sau un nr de tel.ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pt ce mașina era inițial suportul(vw ,seat)?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu l-am cumparat de la PBA ! nu-l aveau pe stoc ..........am lansat comanda + avans ! teoretic suportul este pentru Vw

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai zi ce pret ai platit.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!