Jump to content

tornado red mkv 1.4 tsi 170 magarusi


vali_devill

Postare recomandată

Sunt la table acum deci no effect :) O sa-l iau ca am vazut in pozele lui colin efectul. Mersi frumos :icon_thumright:

Link către comentariu

Salut man !

Clar masina aia va veni doar breck altfel nu este bine :icon_cool: In rest toate bune cum trage furia rosie.... ceva soft

Link către comentariu

haha,trage ca in prima zi...si acum zambesc uneori asa pe ascuns...soft?inca nu,ma bucur prea mult de ea momentan,poate mai tarziu.

brgds

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

De azi am revenit la setarile de iarna pt spalatoarele de faruri,si jetul lor.

Am modificat sa imi iasa spalatoarele mult mai tarziu,pt a nu le mai forta cand e botul acoperit de zapada,gheata.acum ies la 5 secunde de actionare a manetei in continuu...adica never pe timp de iarna.

In rest voie buna va urez!

Brgds

Link către comentariu

hmm...as vrea si eu niste pareri,despre fusta spate r32 look,care vine fara gaurile pe mijloc,dar cu posibilitate de a le face intr-o parte.pun si un link,ca sa va faceti idee de poza,sper sa nu contravina regulamentului...

http://piese-auto.anunturi-auto.4tuning.ro/anunturi-auto/piese-auto/vand-prelungire-bara-spate-2906511.html

Modificat de vali_devill
Link către comentariu

cam despre asa ceva este vorba,cu evacuarea pe partea ei.

o parere,o idee,merita,ar da bine?va multumesc.

brgds

Modificat de vali_devill
Link către comentariu

Eu iti racomand sa pui fusta OEM de GTI.

Arata mai bine cea de R32, dar ar trebui sa vopsesti si fusta fata si eventual sa pui si praguri pentru a completa linia masinii.

Bafta!

Link către comentariu

@kirkus:man,nu e tuning,e un...oem replacement!:-P

@andrei: pai sa zicem ca ar urma in viitor

@lucian: pai acolo o vazusi,si am sapat pe net.

Repet nu vreau tevi pe mijloc,ci sa ramana pe partea stanga.

@guesswho: pai asta inseamna ca chiar ti-a atras atentia prelungirea aia!

Daca va mai jucati pe la calc,poate imi faceti si mie vreunul un photoshop cu prelungirea pusa pe masina.

Poze cu spatele gasiti pe topic.

Multumesc de incurajari!

Brgds

Link către comentariu

Daca pui si praguri vopsite in culoarea caroseriei si fusta fata vopsita (sau cea de pe ED30/Rline) atunci ar arata foarte bine cu prelungirea asta.

Si pe mine ma batea gandul sa o cumpar dar pana la urma am ales varianta mai "cuminte"...OEM de GTI.

Spor!

Link către comentariu

ce frumos ninge afara!inca o data ma felicit pentru nokianuri,sunt incredibile.bineinteles ca autoritatile si comandamentul de iarna s-au intalnit in sedinta de urgenta aseara la 23 00,dar totusi au fost luate prin surprindere. :vaidecapulmeu:

atentie coleguti cum va deplasati,drumuri fara incidente.

brgds

Link către comentariu

vali, iti pun maine niste poze sa vezi ce se poate face cu fusta aia, in afara de stilul clasic R32 :)

Link către comentariu

din lipsa de preocupare,azi masina a facut baita...era ultramegajegoasa,in viziunea mea.

asa ca acum e din nou frumusica.red baboon is back.

post-34488-0-04975800-1293109065_thumb.j

ne pastram curatei inside,outside.

pana la noi nimicuri,va uram niscai sarbatori fericite

brgds

Link către comentariu

Uau...andu iti multumesc ca nu m-ai uitat!

Insa mi-ar placea cu tips-urile afara,pe stanga,nu as vrea sa modific esapamentul.nu ma dau un r32 wannabe,de aia vreau cu tipsurile afara.si pt ca le am...

Brgds

Link către comentariu

pai vezi ca gasesti bara cu tipsuri pe stanga si arata foarte bine ... e un magazin pe stefan cel mare care aduce

sosoASD si-a pus bara din aia, doar ca el inca nu a rezolvat cu tipsurile si momentan are doar gaura

Link către comentariu

Andule,matinal mai esti!

Cum se cheama magazinul?sau mai precis pe unde?ca nu imi dau seama unde ar veni,fara sa fi stiut pana acuma de el.

Iti multumesc pt info de pana acum.

Brgds

Link către comentariu
  • Administrator

votez ultima! :)

e mai clean si mai cumintica

Dupa mintea mea, celelalte atrag modificari substantiale si in rest (fata, side skirts, samd)

Traiasca!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!