Jump to content

tornado red mkv 1.4 tsi 170 magarusi


vali_devill

Postare recomandată

hahahaha,multumesc...pai asta tot incerc sa fac.sper sa imi iasa in continuare.brgds

Link către comentariu

multumesc...am reusit sa il dresez,si de asta ne intelegem asa de bine...brgds

Link către comentariu
  • 1 month later...

post-34488-13930662248938_thumb.jpg

a venit vara...hai neamule cu jantili si gumiliiiiii!!!!!

nu mai aveam rabdare!

brgds

Link către comentariu

@circo...se spune cacaniu...si se face asa,incarci rotile in masina,te duci la baetzii de la spalatorie,si gata treaba.

@robi...dap,deja...

de fapt ma enerva psihic sa tocesc superbitate de cauciucuri de iarna,am avut si 19 grade,a clipocit si esp,alunecam aiurea pe 7mm de crampoane...si daca vine codul lu peste,ma duc 3 zile la munca cu masina de tura,si gata...fiecare cum il taie !

brgds

Modificat de Circoloco
Link către comentariu

Si pe mine ma batea gandul la operatia asta, poate saptamana care vine)... Oricum, ii sta senzational babuinului cu c00r ros incaltat cu jantele astea!

 

@colin :))

Modificat de nervoss
Link către comentariu

Multam nervoss,intr-adevar sunt niste jante super reusite astea de GT.personal nu inteleg de ce unii le vand pt schimbare de look.pt schimbare de marime,da.

Intr-o vreme cautam inca un set identic pt iarna...asa nu mai era o problema de look,gen!!!!!:lol:

Brgds

Link către comentariu

Fratilor, va rog reveniti la subiect(on topic) altfel riscati sa suportati urmarile nerespectarii regulamentului. Nu va jigniti, certati etc etc...

Toate cele bune!

Modificat de alteacupra
Link către comentariu

Acum ca s-a facut curat, am rugamintea ca fiecare sa se intoarca la rotile lui !

Multumesc!

Link către comentariu

Vali, si eu am facut aceeasi miscare astazi...cand am ajuns la vulcanizare ma intreaba baietii...esti sigur? ca au dat la stiri ca ninge in bucuresti saptamana viitoare...cred ca nu aveau chef de munca :)

Eu nu mai suportam jantele negre de tabla + ca temperaturile din ultima perioada cereau schimbul. Daca prin absurd vine zapada in Bucuresti. 1-2 zile cu RATB/Taxi n-o fi bai.

Link către comentariu

dap te cred...temperatura exterioara, feelingul si felul cum se comporta masina m-au facut sa le schimb...in plus, daca aveam cauciucuri pingele, le lasam si le aruncam

poa sa vina codul pestilor, o sa mergem 2 zile cu tramvaiul... dezastru national!!!!

brgds

Link către comentariu

Salut,sigur ca te-am zarit...am iesit la plimbare,cand soricioaica mea nu e cuminte,o duc prin zona aia pitoreasca.

Brgds

Link către comentariu

Bun.155322 km si N75 a facut pe jegoasa cu mine.

Mergeam eu asa ca un bcuin relaxat,cand,ce sa vezi,la fix 3400rpm,in WOT,un mic spike de pierdere de putere cu reveneala instantanee...mah,is io turbat,n-are nimic!

Nu m-am putut dovedit turbat,asa ca am dat-o in brain storming cu dudu...rezultatul,N75 un pic fisurat pe ebonita...e valva de cand e masina,eu nu am umblat la ea,nici cel de la care am luat-o eu.

http://vwforum.ro/index.php?/topic/109788-Vand-Desktop-PC-AMD-Sempron-2600%2B-MB-Gigabyte-K8NS%2C-monitor%2Cimprimanta

Am vrut sa pun o poza dim dropbox cu valva,pana ma dumiresc,mai dureaza.

Poate sterge cineva linkul gresit de mai sus

post-34488-13935105057632_thumb.jpg

se cam observa crapatura unde scrie B

Link către comentariu

A venit valva.e la fel cu cea de pe masina,doar ca vine cu ceva metalic inauntru,nu cu cauciuc/plastic.

Maine montez si revin cu impresii.

Brgds

Link către comentariu

Eu credo ca nu are nici o legatura crapatura aia,poate pur si simplu era lenesa valva cateodata

Link către comentariu

E posibil,e un plastic cum era odata la bobinele de inductie,care cand se crapau,nu mai mergeau.

A venit,s-a schimbat,gata treaba.

Brgds

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Nimic nou de semnalat,mergem mai departe,avem 157173km in acest moment...sambata am deschis si sezonul la mare,bine,doar noi,ca litoralul e santier...salutari de la babuin!

Brgds

Link către comentariu

Vali ai umblat la distribuţie pana acum ?? Km fără probleme în continuare îţi urez !!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!