Jump to content

tornado red mkv 1.4 tsi 170 magarusi


vali_devill

Postare recomandată

Vali, daca vrei sa vezi bara, dupa 3 ianuarie incolo, da-mi un PM si ne vedem intr-o seara pe undeva. sa vezi cum vine si cum arata. BTW, o sa iti trebuiasca contra-aripi de R.

Link către comentariu

Exact la asta ma gandeam,sa stam de vorba ce si cum.

Stiu de alea de R,si daca pui fusta de gti iti trebuie altele,dar nu ma intereseaza sa dau cat dau pe juma bara pe aparatorile alea de noroi,doar ca sunt ale mele mai mici cu 1 cm.

Ajunge 1 cm 100 lei,corect?

Desi sunt tipicar,nu sunt absurd,no offence nimanui.e totusi plastic peste tot,nu o sa ma deranjeze ca se uda...

Hai sarbatori fericite.brgds

Link către comentariu

Mai exista de asemenea varianta OEM-ish. care este mult mai scumpa dar garanteaza faptul ca o sa vina ata bara! Fusta de .:R32 pe cod OEM de la reprezentanta si partea neagra de la SRSTech.de care fac aceasta prelungire pentru GTI. Stiu ca e un coleg pe forum, l-am vazut odata la o intalnire si tin minte ca l-am intrebat de ea. Anyways, ne putem vedea oricand, dupa anul nou sa stam de vorba.

Link către comentariu

Ultima fusta ar da cel mai bine :D. Cat despre aparatori, stai linistit. Ramane putin spatiu gol, da nu e o tragedie. Nici eu nu le-am schimbat si nici nu stiu daca o sa le schimb.

Link către comentariu

@soso ASD: ce inseamna ca una vine ata si alta nu?pt ca daca nu vine cum trebuie,nu iau ceva facut pe genunchi.si nici nu sunt genul las ca merge si asa.

Decat prost,mai bine ramane cum e acum.

Cat costa oem?care ar fi diferenta...

Brgds

Link către comentariu

well. pe OEM e vreo 900ron(last time i checked)doar spoilerul, fara partea neagra. Aia se cumpara de aici te costa o idee mai mult dar este OEM. Acum nu contest faptul ca fusta pe care o are Angel-Eye nu o sa vina bine. A mea vine ok dar recunosc ca nu a fost noua cand am luat-o si ca se putea mai bine. O sa o vezi.

Link către comentariu

hmmm,ati observat ca au preturi sub romanica?i love germany.

imi place fusta fata de ed 30,si spatele de r32 evacuare stanga.intrevad o alta treaba,nu ar trebui si niste distantiere macar pt rotile din spate?de vreo 10-20 mm?nu as vrea sa se vada rotile prea inantru datorita noii fuste spate.

in alta ordine de idei,astept sa vad cum este fusta lui soso asd,la ce se refera exact ca vine bine sau nu,si om mai vedea.intotdeauna mi-a fost frica de usoare si mici nepotriveli sau neconcordante,care m-au oprit de la anumite modificari mai...ieftine decat cele originale.cine stie,poate am ghinionul sa ramana in continuare clean,ceea ce nu m-ar deranja din cale afara.

drumuri deszapezite.brgds

Link către comentariu

si s-au intalnit de sarbatori...old with new

post-34488-0-70357200-1293545210_thumb.j

post-34488-0-48960400-1293545247_thumb.j

post-34488-0-46759100-1293545291_thumb.j

post-34488-0-36556900-1293545333_thumb.j

post-34488-0-34832400-1293545385_thumb.j

am fost pe la ai mei,si s-au adulmecat.nici acum nu imi vine sa cred cat de bine arata ca model mk3,si cat de actual si pretabil la mici modificari ca sa fie dreamcar este si va fi mk3.

ma bucur nespus ca nu l-am vandut si a ramas in familie,ograda.

intotdeauna voi visa la un vr6 highline 2900cm3 syncro,indiferent ce masina voi avea in continuare.

sarbatori frumoase va doresc!

brgds

Link către comentariu

aseara s-a produs o poza aniversara...am implinit 90.000 km. :blah_: mergem mai departe domnilor,si chiar fara probleme. :Driver: cand ajung acasa,postez si pozele.

brgds

Link către comentariu

post-34488-0-12705600-1293619974_thumb.j

post-34488-0-39836700-1293620193_thumb.j

Modificat de vali_devill
Link către comentariu

:frigbaitata: :santa: La multi ani tuturor membrilor forumului si celor dragi lor,multa sanatate si bucurie, :sbine: .vedeti ca diseara ,ca in nici o seara dealtfel,volanul cu sticla don t mix,drumuri mai bune la anul :Driver: ,si sa nu uitam, :vwrullz:

brgds

Link către comentariu

(...) vedeti ca diseara ,ca in nici o seara dealtfel,volanul cu sticla don t mix,(...)

Asta e valabila pt cine bea sau la general ? :))

Link către comentariu

Hmmm...La general!acum depinde de fiecare cat de drag ii este permisul!de viata sau libertate nu mai discutam!

Brgds

Link către comentariu

La multi ani domnu' Vali! Un an nou plin de sanatate si de lucruri OEM style :)

Drive safe cu W apasat

Link către comentariu

Mulzumim!asta e vreme de mers la sighisoara cu ESP si W OFF pe serpentinele alea!

Hahaha.

Brgds

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

azi,bineinteles ca nu am fost multumit de faptul ca a plouat sambata seara...asa ca am profitat de vremea frumoasa,si am facut chiar eu o spalare asa cum imi place mie.si pot spune ca este o diferenta fata de spalatoria din cartier...

post-34488-0-48847800-1295281258_thumb.j

post-34488-0-89341000-1295281303_thumb.j

post-34488-0-14919700-1295281347_thumb.j

post-34488-0-61630400-1295281423_thumb.j

post-34488-0-62169000-1295281456_thumb.j

post-34488-0-25147800-1295281500_thumb.j

deocamdata atat,am trecut de 90k km,tot cu placutele din fabrica,de la 0 km.mergem inainte...

brgds

Link către comentariu

Cea mai curata si spalata masina de la intalnire. Felicitari pentru modul in care o ingrijesti

Link către comentariu

Eu ii dadeam 10 lei sa mi-o spele si mie...da' el nimic!

In alta ordine de idei, vreau si eu dracusor pentru emblema spate. Ma ajutati domnu' Vali?

Link către comentariu

E de laudat faptul ca ai atins 90 mii km cu placutele din fabrica... :)

Cat despre masina, meereu este foarte CURATA !

Link către comentariu

@circoloco:multumesc.

@fdy:crede-ma ca au fost momente grele pt franele alea,dar nu ma asteptam la asa o viata lunga.

Si gumele de vara tot 90k km au.asa cauciucuri nu mai gasesc aici la noi...citeam pe aici ca altii au schimbat 3 seturi de cauciucuri.

Oricum,cu ce vine din fabrica nu se mai intalneste la noi.parerea mea.

@kirkus:facem asa,dai 11 lei,ca e plus.

Cornitele sunt trademark,dar fac o exceptie.

Brgds

Link către comentariu

Felicitari ca o intretii asa de bine. Nu mi se pare nemaipomenit ca ai 90 mii cu placutele de fabrica. Daca ai mers mult pe autostrada e de inteles. Parca ziceai ca ai facut multe drumuri in Europa cu masina.

Link către comentariu

Vali franeaza cu puterea mintii, de fapt placutele despre care vorbeste stau in vitrina acasa :D

Link către comentariu

@volnick-afara am vreo 25000km,restul,in prea frumoasa romanie,si mult prea traficatul bucuresti,cu treceri de pietoni,semafoare,si soferi responsabili.partea frumoasa este ca totusi avand 170 de cai,franele au lucrat din greu,in muuuulte momente,ceea ce ar fi putut duce la o uzura predispus prematura.inca incantat.

@kirkus-ma tavalesc pe jos la faza cu franarea mentala. :blah_: :blah: :blah_:

brgds

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!