Jump to content

Litoral Romania


V i c t o r
 Share

Postare recomandată

Gabivvx,te asteptam cu berea rece!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ia-ti umbrela, ca nu strica sa o ai, la ce ploaie si furtuna a fost azinoapte :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Avand in vedere cum se prezinta vremea,nu cred ca mai ajung. :( Mie teama ca bat degeaba 500km si nici nu am parte de soare si plaja.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

plaja e la locul ei, am verificat :)

soarele a avut o tentativa, dar e invins de nori momentan

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Hahahahaha...baga o baie si pt mine,momentan servesc servici.

Brgds

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vad ca pe an ce trece Neptun redeevine ce a fost in trecut.Parca arata putin schimbat fata de anii trecuti:lume multa (si ieri spre sfarsit de sezon),cat de cat curatenie,parcare berechet,preturi acceptabile..etc.Iti cam rupi putin picioarele in fasia de pietre de la mal... :lol: ,dar per ansamblu fata de alte statiuni parca e mai bine.Sper draq sa termine si restul de autostrada si de la anu sa mergem intins.Oricum e socoteala sa faci din Bucuresti pana in Neptun 2 ore la dus si 3.5 ore la intors.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Babuinul mai baga un gumball la mare,de maine pana duminica...se mai inscrie cineva?

Brgds

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cotizam, eu abia ce am ajuns din Grecia.

Am de onorat diverse obigatiuni...

Daca mai este vremea buna, de la jumatatea saptamanii viitoare o sa fiu acolo...sa storc si ultima picatura (printre picaturi)...

Daca ajungi atunci fac cinste, fara comentarii.

Vant la pupa, sau .... :lol: .

Sdgrb

Modificat de theo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Colegi de forum , am nevoie de un pont. Unde se mananca bine pe litoral, venus, neptun, zona asta. Cand zic bine nu ma refer la pret mic si cantitate ci calitate.

Astept ponturile voastre.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In Neptun,este un restaurant (imi scapa numele),peste drum de Mocea in lateral.Este pe stanga cum te duci spre Olimp si are o gradina mare in fata cu mese si separeuri prin boscheti,si are o alura de carciuma mai deosebita si nu de bodega sau boschetareala.Am mancat 2 portii de felul 2 cu garnituri si bauturi cu 70 lei.

Am gasit...

Mediterraneo

Adresa: Neptun, Str. Aleea Trandafirilor, Nr. 41 B-C

Tel: 0241 490 490, 0723 347 600

http://www.pubbing.r...un/mediterraneo

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu cumva e pizzerie ? sau , ma rog , o fosta pizzerie , transformata in ceva mix : restaurant + pizza

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Au tot ce vrei,si preturile nu imi par asa ridicate,avand in vedere ca este pe litoral.O carciuma smechera pe litoral este Taverna S

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@ gabi---incerc in doua trei ore. Eu n am mai ajuns in zona asta de 3 ani si e cam pustiu , imi e frica sa nu dau de "resturi" ca ...e pa sezonu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am fost cu 2 prieteni care au mancat carbonara acolo si urmatoarele 3 zile a fost jale... :alien:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe lac, la Mon Jardin parca ii zice (evident si papanasul cu acelasi nume te va da pe spate) daca o fi deschis...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vezi cum stau lucrurile.Eu am mancat de 2 ori (adevarat,in plin sezon)la ei si nu am avut ce sa le reprosez.

Sunt curios daca si tie o sa iti fie ok.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Au!!! In mamaia, constanta nu aveti un pont, un local deschis tot anu ...ca astia sezonieri nu mai au nici un interes...cred ca trec pe pizza hut ca e mai sigur

Modificat de Alexandru P
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In Constanta, langa Primarie cum te duci sa cobori in Portul Tomis, poti sa mananci la Bueno foarte bine si la preturi foarte ok.

Edit: constantenii nu prea agreaza On Plonge pt ca au fost ceva cazuri de intoxicatii, mizerie in bucatarie etc.

Modificat de Circoloco
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pt cine mai vrea litoral,asta cred ca a fost ultimul weekend...au fost vreo 37 de turisti...in rest apa calda,vremea buna,un pic de vant.

Poze,la noapte cand sunt la munca...brgds

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hai ca daca tot stau intins pe sezlong,sa pun niscai poze

post-34488-13471921772069_thumb.jpg

Vama veche

post-34488-134719225611_thumb.jpg

Pe dig la 2 mai

post-34488-13471923129581_thumb.jpg

Neptun

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Taverna Sarbului...dar atentie la preturi.Ai grija ca locatia este cam ascunsa si greu de gasit.

http://maps.google.r...ved=0CB8Q8gEwAAPractic intri pe camp pe o alee pietruita.

Se intră mai ușor prin campus și apoi prin parcarea de la Farmacie, e drumul pavat/asfaltat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

post-34488-13471925384364_thumb.jpg

post-34488-13471925677179_thumb.jpg

Pe lac la neptun

post-34488-13471927398339_thumb.jpg

Plaja la neptun

post-34488-13471929456567_thumb.jpg

Geamia din 23 august

post-34488-1347193391491_thumb.jpg

La capatul marii...

post-34488-13471936360385_thumb.jpg

post-34488-13471938157191_thumb.jpg

post-34488-13471940190554_thumb.jpg

post-34488-13471941340717_thumb.jpg

post-34488-13471942409564_thumb.jpg

Brgds

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!