Jump to content

Angel eyes vs DRL vs nimic


Ice_2k
 Share

Angel eyes vs DRL vs nimic  

128 voturi

  1. 1. Ce-ati alege?

    • Angel eyes
      31
    • DRL
      51
    • Nimic
      46


Postare recomandată

:) ce nu am inteles eu la votare, acel "nimic", daca suntem in aria de tuning "nimic" nu are ce cauta ca nu facem tuning la masina cu nimic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ice_2k

    6

  • FABIAn RuSu

    5

  • lucianwwl

    3

  • dsf

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

"nimic" poate fi cu look de alt model, de exemplu la golf 3 sunt cu look de golf4 sau 5 fara "nimic" deosebit (drl sau angel eyes)

de exemplu eu mi-am pus pe vw golf4 cu look de r32, si le-as da pt AE sau DRL

post-13656-1244106648_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Ce parere aveti de farurile astea, ca alternativa la DRL? (ma refer la varianta pe negru dar am atasat-o si pe cea pe argintiu ca sa se vada mai bine formele farului).

post-1533-1245176103_thumb.png

post-1533-1245176107_thumb.png

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt superi tari frate, daca te uiti cu 2 posturi mai sus vezi ca si eu am faruri la fel dar pe passat.

daca iti pui o sa te intrebe toata lumea de unde le-ai cumparat, dupa un anumit timp o sa te enerveze intrebarile astea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu stiu de care are flow, dar am vazut masina lui pe pozitii intr-o seara si mi-au placut mult..R8 style..

parca tot DRL aleg... dar asa..in far.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt superi tari frate, daca te uiti cu 2 posturi mai sus vezi ca si eu am faruri la fel dar pe passat.

daca iti pui o sa te intrebe toata lumea de unde le-ai cumparat, dupa un anumit timp o sa te enerveze intrebarile astea.

Sunt aproximativ la fel, doar ca la tine in poza mi se pare ca e altfel semnalizarea, nu e pe leduri. Si sa stii ca sunt obisnuit cu intrebari d-astea, mi se intampla cam o data pe luna sa ma opreasca cineva sa ma intrebe ceva de masina :huh: (in general de bodykit dar s-a intamplat o data si pt jante).

nu stiu de care are flow

Cine?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Votat nimic.

Angel clar nu, chiar daca nu iti scoate ochiul, sta acolo pe creier, iar DRL-urile, cel putin alea din poze, doar daca esti cu pistolul la tampla. Si atunci merita sa mai incerci o obiectie :)

Tind sa cred ca nici unele gen A5 nu s-ar potrivi, astea de pe modelul tau mi se pare ca nu "keep aspect ratio" :) Ale tale sunt mai late un pic, si mai putin inalte. Sau poate doar mi se pare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce parere aveti de farurile astea, ca alternativa la DRL? (ma refer la varianta pe negru dar am atasat-o si pe cea pe argintiu ca sa se vada mai bine formele farului).

singurul lucru ce nu imi place la acest model (pe negru) este ca banda cu leduri este cromata

calitativ sunt la fel ca si SONAR sau DEPO,

Modificat de dox99
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu mi-asi lua farurile de la Dectane (varianta a II-a) dar inca nu sunt pe stoc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La inceput ma gandeam si eu la DRL, dar de cand loganistii si taximetristii si-au pus mi-a pierit tot cheful. Asa ca raman pe Angel Eyes.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Eu am votat DRL.

Angel Eyes nu sunt specific VW. Nimic inseamna ca ar trebui un efort de memorie/atentie sa circul tot timpul in afara localitatii cu luminile aprinse (prefer sa fiu vazut, chiar daca nu este obligatoriu d.p.d.v. legal pe toate drumurile).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nici o varianta. Pastreaza banii sa iti scoti prietena in oras si inceteaza sa mai investesti in masina!!! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stai linistit ca nu-i iau prietenei de la gura (scuzati expresia) pentru masina :biggrin:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu as alege DRL.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nimic ... as vota daca as putea! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

DRL pentru ca asa a venit masina cu ele si mie unul chiar imi plac acele becuri pe mijloc. Masina mea fiind joasa si lata in fata ii da un aspect mai agresiv iar la drum merg mereu cu ele aprinse ziua chiar daca xenon-ul ar fi mai eficient la cati cascati sunt pe drum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Am votat nimc. AE sunt pentru BMW, DRL sunt pentru Audi, dar sa fie din fabrica asa. Am vazut multe faruri cu DRL pentru VW/Audi si sincer sa fiu nu imi plac deloc. Dar imi plac un A4/A6 model cu DRL OEM care arata exceptional. Este doar o parere :). Lasa asa cum a fost din fabrica sau schimba tot botul masinii si pune faruri de A4 B8(cred) :P :blah:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am votat angel-eyes pentru ca pur si simplu dau bine pe masina ta.am vazut-o si live in trafic si nu au aspect de kitsch sub nicio forma.drl-urile din poza par a fi aruncate in grila fara un design anume pentru acel spoiler.parca ar fi drl-uri universale.nu ai mai gasit alte variante de drl-uri pentru tipul tau de spoiler?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

nimic, pare cel mai original si da alt look masini decat celelalte :o

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

drl-uri nu-ti recomand,cel putin nu farurile produse de firma dectane.

la mine s-au dus 3leduri/smduri si se abureau pt ca nu au mastic pus uniform(pot afirma ca mi-am luat o belea :Driver: )

cel mai bine o lasi asa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

DRL, angel eyes... moda vine si trece... tot stock arata cel mai bine, indiferent de moda.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!