Jump to content

Intrebare Posesori de Sistem Audio RCD 510 sau sistem dedicat VW


@DRI@N
 Share

Postare recomandată

Buna ziua , am un golf 4 1.9 alh si nu imi face contact mufa la cd player de la boxele din spate , am testat boxele merg , am legat 2 papuci de 2 mufe din player si am legat de primele 2 fire din dreapta si erau boxele din spate se auzeau bine ... vedeti si in poze . ce sa fac sa faca contact ? cred ca e stricat primu contact din dreapta arata si naspa ... va rog ceva idei , sau cum sa scot firele alea din dreapta cu tot cu papuci ... trag de ele dar nimic 

mufa.jpg

mufa 2.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna ziua am un casetofon beta 5 1JO 035 152 B

9.18339-81 G.HH-79-00

MADE BY GRUNDING

IN PORTUGAL                                  VWZ2Z2W1341352

pot sa ii leg inca 2 difuzoare + un subufar si statie ? 2 difuzoare in porpagaj  ? 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

Acest topic contravine regulamentului forumului

Art. 11. Este strict interzisa deschiderea unui topic nou in care sunt tratate doua sau mai multe probleme. Fiecare problema va fi tratata separat intr-un topic nou sau daca s-a mai discutat deja, in topicul dedicat respectivei probleme.

Pentru cei interesati exista aria I.C.E. & Security.

In aria aceasta problemele sunt tratate punctual.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Ex member a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!