Jump to content

Spoiler spate Cupra


mcbeowolf
 Share

Postare recomandată

Am avut azi un mic buf, si daca tot imi schimb spoilerul spate ma gandeam daca as putea sa-mi pun unul de cupra, eu avand FR. Ma intereseaza daca se potriveste la partea de evacuarea, sa nu fie mai jos fanta pentru evacuarea de la cupra, fata de cea de Fr.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cand spui Cupra te referi la Cupra R banuiesc.

Direct nu se potriveste, Cupra R are evacuarea putin mai intr-o parte. Daca o pui fara sa modifici traseul de evacuare va lovi de ornamentele de la toba.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da..Cupra R.

Esti sigur???? Am fost azi la cei de la seat si mi-au spus ca spoilerul are acelasi pret ca cel de pe FR, doar ca pt asta de Cupra trebuie sa mai cumpar eu 2 prelungiri de carenaj, si capacul de carlig spate, aceastea ajungandu-ma 3 mil.

Chiar i-am intrebat dac se potriveste evacuare..si au spus ca-i la fel

Modificat de mcbeowolf
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Deci nu se potriveste..am primit confirmarea si de la dealer:(:)(((.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 11 months later...

indoi un pic teava de intrare in finala si se va potrivi.

eu am pus finala de cupra pe top sport, si a mers. am indoit putin si gata .... bine...acum e un pic prea jos fata de spoiler, dar nu am mai avut rabdare sa stau la mecanic, ca se rezolva si asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!