Jump to content

VW Golf Mk III Variant


taz21

Postare recomandată

Are tinuta buna masinuta asta, faptul ca e lunga ii da eleganta. Totusi, sper ca nu te superi pe mine, dar eu as da jos protectiile alea de pe usile din fata. Daca te gandesti bine, cand deschizi usa larg, nu poti atinge peretele decat cu capatul bandoului, deci ai din start un minim de siguranta.

Legat de difuri, ce tweetere ai in bord ? eu de cave vreme ma gandesc sa le dau jos pe cele originale ca sunt tare obosite saracutele...

Link către comentariu
  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • taz21

    165

  • GTI_85

    16

  • rudolf.s

    13

  • Tracto

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu ma supar,indiferent de remarca. Posibil sa le dau jos.

In legatura cu tweeter-ele, eu le am pe cele de la sistemul Focal Acces. Le-am pus pe stalpul A, aproape de plafon.

O sa fac niste poze.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

In sfarsit am resuit sa-mi pun tetiere pe spate. Sistemul l-am luat de pe cealalta masina. O operatie destul de simpla dupa parerea mea.

post-1353-1283096985_thumb.jpg

post-1353-1283097008_thumb.jpg

post-1353-1283097029_thumb.jpg

post-1353-1283097051_thumb.jpg

post-1353-1283097076_thumb.jpg

Link către comentariu

Adi doua lucruri ai reusit sa faci: siguranta pentru pasageri si arata demential ca aspect,imi place foarte mult cu tetiere :icon_rambo: .Bravo!

Link către comentariu

Super ! De efect , un plus de siguranta si nu mai zic de comfort....De multe ori, ca pasager in spate, ai vrea sa lasi capul putin pe spate, sa stea rezemat de ceva si acel ceva sa nu existe....chiar e nasol. Si eu vreau sa fac miscarea....dar nu stiu cand o sa reusesc. Nu vinde nimeni tetiere...

Link către comentariu

Multumesc pentru aprecieri.

O sa le schimb si pe cele de pe fata cand o sa desfac scaunele ca sa pun incalzirea originala si eventual airbag-urile laterale. Astea dupa celalta masina sunt in genul celor de pe Golf4, adica se rabat mai mult spre sofer, astfel poti rezema capul mult mai bine, fara sa te lasi mult pe spate.

Link către comentariu

Duminică am schimbat garnitura de la antenă si am lipit numarul cu bandă dublu adezivă.

PS- Acum caut sticker cu "Baby on board". De luni suntem trei. :))

post-1353-1284222878_thumb.jpg

post-1353-1284222895_thumb.jpg

post-1353-1284222919_thumb.jpg

Link către comentariu

Felicitari pentru masina dar mai ales pentru bebe. :) Am trecut si eu prin asta acum 3 luni. Daca a nevoie de diverse chestii de bebe, contacteaza-ma linistit. Am tot felul de chestii de care nu mai am nevoie. Cred ca mai am si un sticker cu BABY ON BOARD. :)

Link către comentariu
  • 1 month later...

@Vr6- Multumesc la fel.

In rest nimic nou. Nu am reusit sa pun instalatia originala de incalzire scaune la rezistentele mele si nici airbag-urile laterale. In curand o sa-i pun cauciucurile de iarna si poate o sa-i fac niste poze.

Modificat de taz21
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!