Jump to content

Cu si Despre Golf


sebi_bc
 Share

Postare recomandată

sper ca nu supar pe nimeni si nu vreau sa incep polemici !!!!!

as vrea sa incep topicul acesta in care sa fie c-am tot ce nu se include la restul topicurilor ,adica pareri despre golfuri,unele observatii despre masini si proprietari ,acte ,noutati,despre forum,multumiri,nemultumiri ( sau si mai pe romaneste cine vrea "sa bata campii " fara sa supere pe nimeni aici ar fi ok) :P

as vrea sa incep primul cu o constatare :icon_thumright:

pt mine personal forumul asta a fost si e de un real ajutor ,am cunoscut oameni adevarati care pun suflet si pasiune in ceea ce fac care cred ca asta ar trebui sa fie esenta acestui forum si in mare parte este,dar eu personal sunt usor dezamagit de cei care se inscriu pe forum doar pentru a-si face cunoscuta masina ca apoi dupa putin timp sa o vezi la vanzare ori aici ori pe alte forumuri (fiecare face ce vrea ,stiu ,dar nu vi se pare ca fenomenul asta parca se inmulteste?)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Prezentarea asta cu intentia de a o vinde a aparut o data cu strictetea regulamentului....

Noii intrati nu au voie sa posteze la anunturi..in concluzie...intra unde pot(adica la general si pe unde mai pot) si fac acolo aceste topic-uri....

Probleme de genul vor fi tot timpul si mai ales migrari....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

azi fiind intr-o spalatorie pina facea golful baita stateam gura casca p-acolo cind mi-a cazut ochii pe un ziar inteeresant !!!

un ziar gratuit facut de VW presupun si in el era amintit si de golfuletele noastre!!poate cine e mai aproape de reprezentanta stie mai multe !!

pozele facute cu un telefon amarit !!

post-15218-1236969935_thumb.jpg

post-15218-1236969950_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

maine daca nu uit intru la reprezentanta si ma intreb dupa revista... o scanare si o postez daca fac rost de ea... :frigbaitata:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Am vazut si eu o parte din ziarul ala,adica prima pagina ca la rupt cineva!!! :) ;) :blah_: ;) :angry: ;) (SCUZATIMI NEMULTUMIREA)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am gasit eu ziaru',acum il scanez

am gasit eu ziaru',acum il scanez
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A aparut revista Spirit Volkswgen si ziarul Volkswagen News.....

Frumoase pt o colectie...deja le-am impartit la baietii doritori :)

post-15430-1238695326_thumb.jpg

post-15430-1238695339_thumb.jpg

post-15430-1238695351_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A aparut revista Spirit Volkswgen si ziarul Volkswagen News.....

Frumoase pt o colectie...deja le-am impartit la baietii doritori :)

nu am reusit sa postez scanarile la Volkswagen News......imageshack su......s

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

am gasit ceva interesant sper sa va placa !!! mie mi-a facut placere sa il rasfoiesc presupun ca nu e publicitatate dare adevarat !!!! enjoy!! :) undeva pe la paginile 300-400 o sa gasiti si ce va intereseaza

http://www.rieger-tuning.de/0_BK_2009_V1/index.html

Modificat de sebi_bc
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

salutare fratilor. ajutati-ma si pe mine......!!!!

am probleme cu capetele de planetare si am comandat sa le schimb, ce am primit sunt mai mici ca alea ce le am eu pe masina. am vb la magazin si o zis ca nu gaseste alt model....... astea ce le am eu pe masina au diametru de 87mm si cele noi de80mm. ce model sa fie alea ce le am eu pe masina. am un G1 1,6 diesel CR.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La rubrica tehnic cred ca ai avea mai mult succes sa afli raspunsuri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
salutare fratilor. ajutati-ma si pe mine......!!!!

am probleme cu capetele de planetare si am comandat sa le schimb, ce am primit sunt mai mici ca alea ce le am eu pe masina. am vb la magazin si o zis ca nu gaseste alt model....... astea ce le am eu pe masina au diametru de 87mm si cele noi de80mm. ce model sa fie alea ce le am eu pe masina. am un G1 1,6 diesel CR.

Eu asa stiu : difera planetarele de la 1.1 benzina la 1.6. deci, tin sa cred ca ai primit planetare de 1.1! Diseara ma uit in etka' si te lamuresc 100%.

Modificat de ~TURBO~
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!