Jump to content

Inhibitor rugina- URGENT!


MishuL
 Share

Postare recomandată

Dragalashilor, in urma cu 3 zile l-am rugat pe Bubu sa va zica, dar el a uitat de la mana pan'la gura :) ... DECI:

Am gasit aici, in Hersonissos-Creta inhibitorul de rugina RUSTABIL, productzie Grecia, similar KELA-RUST italia de care v-am mai zis. Dai cu el pe tabla curatzata de rugina grosiera, tabla se face albastra, lashi sa se usuce si vopseshti peste. Eu am fost f. multzumit de kela-rust. Deci, cine vrea:

- bidon de 250 ml...... 5 euro

- bidon de 900 ml......16,5 euro

Alte informatzii pe site-ul chrotex.com

Cine vrea sa scrie aici ce si cum, la modul: X vreau Y bidoane de ..... ml, deci in total N bid. de 250 si M de 900, adica fiecare sa adune ce vrea la totalul anterior. Va rog sa il tzinetzi pe PACMAN la curent cu totalul, eu il voi suna pe mobil maine dupa-masa si sa aflu daca si cat vretzi. pe net nu mai intru ca e 1 euro sfertu' de ora :banghead: In principiu nu pot sa aduc mai mult de 7-8 chile, ca sunt cu avionu' si am mai adunat si alte alea :)

Modificat de mihaiachi
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am intrat iute pe chrotex.com. Mare shmekerie nu zice.... da' ala de la pravalie mi-a zis din start ca e genu' ala de zeama care face tabla albastra.... cugetatzi si voi si zicetzi.... Eu sambata seara plec si nu shtiu exact daca pravalia e deschisa si sambata, ca grecii ashtia sunt muuuult mai putori ca noi :banghead: Dupa-masa e deschis doar in f'o 2-3 zile pe sapt. (mag. serioase zic, nu tavernele si mag. de prostioare).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu, eu! doua cutiute a 250ml! am vorbit cu Pac-ul!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

i-am dat si eu SMS lui pac pt 1 cutie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eugenro2001

Vreau si eu o cutie de 250ml, am trimis un PM lui pacman.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok.. notat... 3x250 +1x900 :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu 2 X 250 ml daca se mai poate

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

#pacmane vreau si io una la 250 ml.Daca o iei pana la intalnirea de la Sibiu o poti lasa la Koarci din B Mare care iti va da si banii,daca nu pune-o pe posta te rog.Da-mi un answer te rog!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dragii mei, dupa cum majoritatea shtitzi, grecul s-a magarit, a crescut pretzul la 7.50 bidonu' mic si cam 22-22,5 ala mare, nu mai shtiu exact, asha ca l-am dat in ma-sa. O sa ma interesez la Anticoroziv, sunt sigur ca se face si in Romania, la pretzuri muuult mai accesibile :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Piatza Virgiliu, statzia lui 20 sens ptza Victoriei, magazin mic CONO, produsul KELFOS- Italia, 250 gr. 150.000 lei. A nu se confunda cu CHELSTOP :D :lol: din farmacii, aia e altceva!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!