Jump to content

oglinda interioara


niq_ro
 Share

Postare recomandată

am probleme cu oglinda interioara (cea de se prinde in plafon).. adica s-a rupt tija care sustine oglinda propriu-zisa si am acum doar bratul .... ce oglinda ce potriveste la sistemul ala? sau trec la una cu prindere tot de sus, da' sa dea bine.. nu as pune-o pe geam cum sunt astea mai noi B)

2005_024.jpg

Modificat de niq_ro
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu mi-am pus de fiat ( nush' de care ) e cvasi identica

o mai am si pe cea veche doar ca e sticla crapata in doua

daca o vrei ...

:banghead:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

iti aduc io la sibiu...p'alea doua care le am...sa-ti faci treaba cu ele... au oglinda sparta in rest sunt okei :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu am oglinda din interior sparta.

nu se poate pune pur si simplu oglinda taiata la marime?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Publicat (modificat)

deoarece nu am fost multimit de oglinzile de masina de prin oras, m-am apucat sa desfac si bratul-suport din plafoniera si oglinda propriu-zisa din suportul ei... cu un cutter merge destul de bine.. am incercat sa lipesc cu "Picatura" boltul (cel cu arculet) din interiorul oglinzii de piesa in care se infileteaza surubul de fixare in brat si...nu tinu :) .... incerc maine cu un surub mai lung si sa pun piulita in celalalt capat, daca nu... mai testez

Modificat de niq_ro
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am rezolvat oglinda :banghead: cu un surub de M3 mai lung care a inlocuit tot ansamblul original... am pastrat arcul, saiba si dupa ce am strans piulita am pus si o contrapiulita si am taiat si surubul ca era cam lung

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!