Jump to content

Lupo - Tuning


Slick

Postare recomandată

Știu să facă altceva in afară de faptul că sunt roșii? :D

mai raule :))

Dau cu aspiratorul cand te dai jos din masina :vwrullz:

si spun Sa Traiti Sefu!

Modificat de Slick
Link către comentariu
Frumos final, frumos sunet, frumoasa lucrare. Imi place !!! Super tare.... :P

mercic Bogdan... las' ca ne vedem si ti-o dau la birjarit un pic...

Glumesc :)) Week-end-ul ăsta ajung prin Buzău, poate
Modificat de Slick
Link către comentariu

In sfarsit l-am gasit :P.Am admirat de cateva ori masina prin oras si nu stiam a cui este.Frumoasa buburuza :)).Cat mai multi km fara incidente.

Link către comentariu
In sfarsit l-am gasit :(.Am admirat de cateva ori masina prin oras si nu stiam a cui este.Frumoasa buburuza ;).Cat mai multi km fara incidente.

Multam fain pt. aprecieri.

Poate ne vedem si la un suc, sa le facem cunostinta :rolleyes: TSI & FSI

Modificat de Slick
Link către comentariu

Eu am vrut sa le fac cunostinta de cateva ori dar soferul s-a uitat urat la mine :( .Am mers de cateva ori in spatele buburuzei de la Pomul Verde pana la Elcargid,avarii,claxoane, flash-uri nici un raspuns :rolleyes: .Imi place masinuta arata foarte bine.

Link către comentariu

salut! felicitari pentru tot ce ai facut la masinuta ta! succes in continuare si spor la modificari!

Link către comentariu
Eu am vrut sa le fac cunostinta de cateva ori dar soferul s-a uitat urat la mine :( .Am mers de cateva ori in spatele buburuzei de la Pomul Verde pana la Elcargid,avarii,claxoane, flash-uri nici un raspuns :rolleyes: .Imi place masinuta arata foarte bine.

Tot ce e posibil, insa soferul atunci s-ar putea sa fi fost sotia mea si atunci mi se pare corect sa nu itzi dea nici o atentie. ;)

salut! felicitari pentru tot ce ai facut la masinuta ta! succes in continuare si spor la modificari!

multam fain de aprecieri. Asteptam cu interes prezentarea masinii din dotare. In fotografia din profil arata mai mult decat interesant, iar motorizarea din semnatura nu mai spun...

Modificat de Slick
Link către comentariu

Salut, de o ora jumate it citesc topicul si am urmarit fiecare pas ce l-ai facut...ce sa mai esti pasionat in adevaratul sens al cuvantului, bravo! Un singur lucru tin sa iti zic si anume acolo unde ai sudat cand ai infundat clanta de la portbagaj, pe interior la hayon da cu un spray contra rugina apoi cu un grund ca incepe sa rugineasca si o sa crape chitul in timp...

Bafta pe viitor!

Link către comentariu

Salut, unde ai gasit tetierele de G4 si cat te-au costat ? Eu am intrebat la Dezmembrari si au spus ca nu vand separat :)

Link către comentariu

La dezmembrari si eu am primit acelasi raspuns nesatisfacator, asa ca am intrat pe ebay. Le am gasit scoase la licitatie si am avut noroc sa nu mai intereseze pe nimeni. Prin urmare le-am cumparat cu 1e :) si a mai costat transportul 16e :D in total 17e

P.S. multumesc de aprecieri tuturor celor care le-au exprimat. (cand se face vremea buna dau cu un chit si la interior)

Modificat de Slick
Link către comentariu

E bun pretu, si eu am cautat, dar am gasit decat 2 bucati, tot asa la 1 euro. Acu tre sa-mi fac cont pay pal :P

Link către comentariu

Am patit cu evacuarea cum am patit cu haionul de-mi cautam motive sa ajung prin parcare sa ma uit. Acum imi caut motive sa ii mai dau cate o cheie sa o aud :P

Link către comentariu
cateva poze cu prelungirea capotei si cu grila fara semn :D

o da. Incep sa visez. Multumesc din suflet pt poze. O singura rugaminte as mai avea daca se poate una sa o faci cu o grila de Lupo 3L de colo pana colo (fara emblema) cum am eu in intentie sa o fac, si sa facem in culoarea caroseriei si fusta fata lasand de culoare neagra plasa de jos.

Multumesc anticipat.

...iar pt pozele prezentate mii de multumiri.

Cand o auzim si noi ?:offtopic:

in weekend. Sambata cred, daca nu max duminica. Am vb cu un prieten care filmeaza la nunti sa fac si eu un filmulet de un minut - doua.

Va urma...

P.S. pana atnci sa imi spuneti cum fac upload la filmulet

Modificat de Slick
Link către comentariu

asa ceva?? :frigbaitata: Nu a iesit asa cum trebuia fiindca m-am grabit.

post-40190-1265307455_thumb.jpg

Modificat de Z X Z
Link către comentariu

in ceea ce priveste grila e perfect. Fusta vreau sa o lipesc de bara (cu fisba bineinteles) sa ii lipeasca si ornamentele, sa devina un tot unitar cu bara si sa o vopsesc toata, exceptand plasa.

Ce e incercuit cu rosu in foto sa fie in culoarea caroseriei.

Multumesc inca o data foarte mult pentru ajutorul acordat.

post-8752-1265307894_thumb.jpg

Link către comentariu

cam asa va fi bara nu? :Driver: in afara ca nu am lipit fusta de bara

post-40190-1265309600_thumb.jpg

Modificat de Z X Z
Link către comentariu
cam asa va fi bara nu? :icon_thumright: in afara ca nu am lipit fusta de bara

dap si daca ii mai punem si grila de 3L de colo pana colo (fara emblema) asa vreau sa fac lupu in fata.

Z X Z multumesc pentru tot

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!