Jump to content

motor 1600 serie AN


DoPo
 Share

Postare recomandată

am un motor de 1.6 serie AN pe care nu am gasit-o niciunde. daca stiti careva un site sau ceva unde apare seria asta dau o bere :beerchug: cu proxima ocazie. :nono: 10x

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

AN si mai cum (cifrele adica)?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

AN si mai cum (cifrele adica)?

<{POST_SNAPBACK}>

te intreaba ptr. ca lucreaza la RAR ... :beerchug:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

AN 722110, sper sa te ajute... ca pe mine nu m-a ajutat nici asa :blink: mai are scris pe partile laterale jos 211 101 101E

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si inca o curiozitate referitoare la motorul asta: carburatorul 31 PIC6 spune cuiva ceva? eu l-am gasit doar la golf mk1 '74-'79. daca are cineva poze cu solexul asta sau un link unde il gasesc m-ar ajuta ca al meu am senzatia ca e incomplet. merci mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce-i cu puterea asta de neam prost? ;) ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

e tip 4 cica - ar fi echipat si porsche 914

oricum pare a fi o "gaselnita" interesanta si rara... la noi...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nici nu ma asteptam la o surpriza ca asta :lol: berea o dau in w/e la bucuresti ca oricum vin sau daca nu la sibiu :lol: promisiunea-i promisiune :lol: .

@mike- stii cumva si ce dimensiuni tre sa aiba pistoanele la motorul meu??? ca pana acum eram convins ca e de 1,6, cel putin chiuloasele is ca alea de 1,6. 10x

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nici nu ma asteptam la o surpriza ca asta :lol: berea o dau in w/e la bucuresti ca oricum vin sau daca nu la sibiu :lol: promisiunea-i promisiune :lol: .

@mike- stii cumva si ce dimensiuni tre sa aiba pistoanele la motorul meu??? ca pana acum eram convins ca e de 1,6, cel putin chiuloasele is ca alea de 1,6. 10x

<{POST_SNAPBACK}>

cred ca ai cursa 90 si alezaj 93

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!