Jump to content

Bare transversale portbagaj


paul_ral
 Share

Postare recomandată

si eu incerc sa achizitionez bari ,m-am uitat la locul unde indica montajul dar tot nu m-am prins cum ar veni prinse,trebuie decupate ''chederele'' de pe plafon?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MariusFM

    8

  • paul_ral

    7

  • b-66-six

    4

  • denismoc

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

da dar acolo de ce il prinzi? ca la mine nu am vazut nimic de ce se poate prinde

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu se decupeaza nimic, intra sub cheder si se prinde direct de caroserie (plafon). Locul prevazut pentru montaj este indicat printr-un mic triunghi pe cheder. In locul respectiv plafonul este un pic modificat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Salutăm :)
Readuc în actualitate acest topic cu o întrebare întrebătoare: Are cineva montat pe masina Thule Fairing 38"? Trebuie să îmi ajungă barele transversale (tot Thule) şi aş vrea să montez şi acel Thule Fairing 38". Din ce am căutat pe forum, lumea aduce vorbire doar de eBay... iar pe google, în România, nu apar anunţuri cu "scula" din poza de mai jos. Am sunat la o firmă din Arad şi aştept să revină ei cu un răspuns telefonic, dacă îl pot aduce, care e preţul...

1000x1000px-LL-7e840804_20121118_155341. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

"importatori THULE in Romania"... raspunsul lor a fost: "produsul este disponibil doar pentru piata americana"...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iata cum arata :) suportii ii voi schimba in toamna, cu altii mai aspectuosi, cand se va intoarce in tara cu marfa noua, cel de la care i-am cumparat. 

post-58504-0-78232100-1405580768_thumb.j

post-58504-0-97072200-1405580827_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Salutare!

 

Pe barele transversale originale de la un G7 Variant, cati suporti de bicicleta pot fi montati?

 

Merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!