Jump to content

Audi A4, 131 CP


nutzu

Postare recomandată

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nutzu

    48

  • bullibutton

    6

  • Fritz

    5

  • Cristi_KWJ

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

46,13 ron - 2 cleme + 4 piulite ... de la reprezentanta soseaua Piatra Neamt - Roman, dar cred ca stii prea bine unde e ;)

Link către comentariu
46,13 ron - 2 cleme + 4 piulite ... de la reprezentanta soseaua Piatra Neamt - Roman, dar cred ca stii prea bine unde e :(
Am fost sa le cumpar si eu de acolo dar nu mi le aduceau la timp.Am sa ma duc aici in BV la TESS sa vad ce preturi au.
Link către comentariu

In portbagaj au loc special unde se monteaza carligele sau le prinzi unde vrei tu? Ma refer sunt gauri date din fabrica pentru asa ceva?

Link către comentariu

este totul pregatit acolo ... sunt decupaje micute unde vin acele cleme si daca te uiti in portbagaj vei observa unde se afla :blink:

Link către comentariu

codul la piulite este pentru una singura sau pentru un set de 4? la carlige imi dau seama ca e pentru unu singur codul, cred.

Link către comentariu

atat la carlige, cat si la piulite codurile scrise de mine sunt pt o singura bucata, iar la reprezentanta sau und le vei comanda ceri numarul de bucati dorit de tine. Bafta!

Link către comentariu

Nu mai stresat deloc, ma bucur ca te-am putut ajuta ... si la urma urmei pt ce e acest forum, pentru cei pasionati, pentru a ne ajuta unii pe altii si a ne sprijini atunci cand avem nevoie ... apeleaza oricand fara nici o retinere si voi raspunde in masura cunostintelor pe care le detin !!! :banghead:

Link către comentariu

felicitari pt modificari !

Vad ca nu te-ai plictisit la sf de an ..au curs modificarile pe banda !

bafta :lol:

Link către comentariu

Ms andrein ... de plictisit nu te plictisesti niciodata ... mai greu e cu criza asta financiara ;)

Modificat de nutzu
Link către comentariu

Da... da... meserie stopurie....Ai o masina f frumoasa. :icon_thumright: Culoarea imi place chiar daca este mai greu de intretinut.

Sa ai parte de multi km fara probleme si bafta la modificari in continuare :Driver:

Link către comentariu

@Cristi_KWJ multumesc pt aprecieri ... da, e destul de greu de tinut curata pentru ca nici nu ies de la spalatorie si se vede praful pe ea ... culoarea asa s-a nimerit, la achizitionare nefiind o prioritate sa fie neagra ... si poate ne vedem sambata la Hanul Ancutei sa schimbam mai multe impresii :icon_thumright:

Link către comentariu

Din pacate va trebui sa refuz oferta ta desi mi-ar face placere sa vin. Cu alta ocazie si daca ma anunti din timp am sa vin :P

Link către comentariu

pai urmaresti topicurile din sectiunea Intalniri si vezi acolo cand sunt intalnirile pe localitati si pe perioade ... de unde esti, iasi si ai cumparat masina din neamt sau cum ? :P

Link către comentariu

Sunt din Tg Neamt dar stau in Iasi momentan...de vreo 3 ani ;)

Am sa le urmaresc si pe alea.....si am aflat si de intalnirile de sambata de la rectorat. Poate o sa ne vedem pe acolo :P

Link către comentariu

nu sunt din IS, eu sunt din pascani, dar de vreo 3 ani in piatra neamt :P

Link către comentariu

Da...frumoasa, frumoasa...si cum toarce....

Astazi am vazut si grila S4 care va fi montata curant... :icon_thumleft:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

se mai adauga la masinuta urmatoarele:

- eleron slim

- folie solarzone (fata/spate)

- maneta BC

- jante 17'' S line ... in curand :Driver:

post-8702-1238933684_thumb.jpg

post-8702-1238933695_thumb.jpg

post-8702-1238933753_thumb.jpg

post-8702-1238933784_thumb.jpg

post-8702-1238933795_thumb.jpg

post-8702-1238933802_thumb.jpg

post-8702-1238933811_thumb.jpg

Link către comentariu

Ar trebui sa mai adaugi ceva pe lista: ornamente cromate geamurile laterale.

Dau eleganta masinii.Parerea mea.

Link către comentariu

Intradevar arata f bine cu acele ornamente, insa sunt destul de greu de pus si de achizitionat, dar in ultima vreme am vazut f multe astfel de ornamente "patate" de la spalatorie si arata f urat, asa ca le prefer asa:)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!