Jump to content

clemele de prins capace roti


tonic
 Share

Postare recomandată

Unde pot confectiona (din tabla otelita probabil) clemele care prind capacele la jantele in 5 gauri? Stie cineva vreu cooperativa sau alta solutie....?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Liviu S.O.2

Eu am vazut in targul Autovit (la Vitan Barzesti). Au pentru - cred - orice tip de masina. De exemplu, am intrebat pentru Skoda Octavia 2 si mi s-a spus ca un set costa 380.000 lei. Nu am luat, ca nu mi-a venit inca masina si vreau sa merg la showroom sa masor distantele intre prezoane. Cumpar dupa...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hi, hi!

Liviu, e vorba de niste clipsuri cu care se prind capacele cromate la broastele de dinainte de 1966. Pe jante se fixau cu niste nituri.

Se gasesc pe Hoffmann.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mie imi trebuie sa confectionez si pt IMS si nu se potrivesc cele de broasca, sunt un pic alta forma, deci nu as putea sa le folosesc pe cele de pe Hoffmann.

Alta solutie stie cineva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Unde pot confectiona (din tabla otelita probabil) clemele care prind capacele la jantele in 5 gauri? Stie cineva vreu cooperativa sau alta solutie....?

<{POST_SNAPBACK}>

La tine in garaj ce cusur are? macar incearca...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La tine in garaj ce cusur are? macar incearca...

<{POST_SNAPBACK}>

Tabla respectiva trebuie sa fie otelita ca altfel degeaba...si eu n u prea am cu ce sa tai tabla...plus ca nu am tabla.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Liviu S.O.2
Hi, hi!

Liviu, e vorba de niste clipsuri cu care se prind capacele cromate la broastele de dinainte de 1966. Pe jante se fixau cu niste nituri.

Se gasesc pe Hoffmann.

<{POST_SNAPBACK}>

Scuze ... acum m-am uitat mai bine si am vazut broscuta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!