Jump to content

Octavia RS 1 conducte de frana cu camasa de otel inoxidabil (stainless steel brake lines)


D'evil69
 Share

Postare recomandată

Salutare.

Stie cineva ce conducte de frana cu camasa de otel inoxidabil (stainless steel brake lines) se potrivesc la Octavia RS? Eu am unele Goodridge pt Golf IV, insa nu se potrivesc. A schimbat cineva aceste conducte cu unele after market?

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Nu pot sa te ajut dar daca gasesti raspunsul te rog sa-l postezi si pe forum pt ca si eu sunt interesat

Mutumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

merg si de pa audi a3 din 2001 :)), posibil sa gasesti mai usor pentru audi :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

merg si de pa audi a3 din 2001 :rolleyes:, posibil sa gasesti mai usor pentru audi :))

Salut,

Ai schimbat tu si merg si de pe A3?

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai eu am tot de a3 din 2001, motor, frane, etrieri, discuri, conducte frana, tototot, decipotriveste tot, de la benzinara sigur, la diesel, nus daca merge :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ai renuntat la etrierii verzi de RS??? eu mi-ai pus discuri perforate zimmerman (cred ca asa se scrie) si sunt f multumit.

Intr-adevar pe skoda rs cam toate piesele sunt audi dar eu sunt indragostit de etrierii verzi si n-o sa-i schimb niciodata :blah:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!