Jump to content

DAS ZIM Edition One


eugen_zim

Postare recomandată

Pozele sunt recente...am scos fata de la vopsit, am remontat tot pe ia si ,,dupa care, puteti uita''

In legatura cu vopsitul sunt oarecum nemultumit pentru ca tot am o piesa care nu-i ok, numai ca nu mai vreau sa o refac acum pentru ca vreau sa ma bucur de ea in ce a mai ramas din vara asta urata.

Vreau in special sa-i multumesc lui Laur pentru puntele de sudura...baiatul asta are maini de aur :))

Intre timp am reusit sa-i montez inchiderea centralizata, care functioneaza mai mult decat ok...mai am insa de finalizat haionul(imi lipseste o piesa mica la butuc)

Urmeaza sa mai pun noi poze. :icon_thumleft:

In legatura cu cromarea iesirii tobei....nu are rost pentru ca-i din inox iesirea...trebuie doar sa o polishez putin(am cam neglijat-o cu ingrijirea in ultima vreme)

Modificat de eugen_zim
Link către comentariu

frumoase amandoua ma...

v-am vazut (ZIM si TRD) ieri pe Iuliu Maniu si pot spune k mi-au sarit in ochi imediat dintre toate masinile care erau pe bulevard...

:)) :))

Link către comentariu

Multam bulgare...nu te-am vazut, te-a vazut trd....eu sunt mai tot timpul cu ochii in asfalt(dupa gropi).

Am reusit sa rezolv si cu centralizata la haion...multumesc Padre (Nicu) :) pentru piese si pentru ajutor.

Urmeaza sa o rasfat putin....,,nu MERITI'' :)

Modificat de eugen_zim
Link către comentariu
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

chiar vroiam sa intreb daca va fi editata,sa apara prin chioscuri:D

simpla,originala si frumoasa masina,si gagica pe masura;)

felicitari si sa ai parte de golfan

bafta

Link către comentariu

Felicitari Eugen! ai o masina cu personalitate si suflet.

:( un nou upgrade. AIRBAG-uri. P.S. sa`mi spui cine este domnisoara,ca se cam asorteaza cu tigaia mea :) blonda cu bikini negru

Modificat de richiteanu
Link către comentariu

Articol ok :P , in schimb blonda e de o prostie debordanta :coffee_lol:, am simtit cum imi mor neuronii citind ce ii debiteaza creierul.

P.S. Eugene cat ai lustruit autovehiculul pt pozele alea ca tare shiny mai era :Driver:

Link către comentariu

VA MULTUMESC FRUMOS PENTRU APRECIERI SI URARI...Merci

Acum,...eu sper sa selectati din articol ce va intereseaza :D adica masina.

Suntem pe un forum auto ...sper sa nu uitati asta :blah:

In cel mai scurt timp apare si la TV :Driver:

Link către comentariu

Felicitari Eugene pentru aparitie, nu prea vezi in revistele de pe la noi mk1-mk2.

P.S la intrebarea pentru ,,domnisoara,,: Ce masina iti place? puteam sa pun pariu pe cazanu meu ca spune Bmw, nici nu ma astept la altceva, si mai ales cele coupe... ma intreb cat de bine poate stapani o asemenea masina, sau cat la suta din acei cai foloseste ea de fapt.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!