Jump to content

DAS ZIM Edition One


eugen_zim

Postare recomandată

masina asta Eugene ma face sa imi urasc si mai mult propria masina pentru faptul ca e in 4 usi :)

bv.

Link către comentariu

E tare ca o ai gata si te bucuri asa de ea , cat despre ce ai patit cu pompa de benzina se mai intampla , bine ca nu ai ramas pe undeva . Sa o conduci sanatos , arata foarte bine :)

Link către comentariu

cand te apuci de ele imi zici si vin cu cea mai mare placere numai sa nu fiu ocupat cu ceva...

Link către comentariu

Am citit toata povestea ...m-a lasat cu gura cascata :rolleyes:

Link către comentariu

eugene se putea face mai bine prezentarea pe 4ciuning...stii si tu asta. masina e smechera de tot, da vopseste bre oglinzile ca asa tre' la wob si stopurile daca nu le mai schimbi, fa-le mai frumoase si pe ele...in rest ... masina de revista !!

aaa...daca vrei stopurile alea sa imi zici

Modificat de Typ19E
Link către comentariu

mda...

mi-am facut user numai ca sa pot vedea toate pozele

am citit tot de la prima pagina si in unele situatii ma regasesc si eu (cu alt model de msina)

una peste alta ai o super masina si ma bucur ca abordezi linia originala si eu fac la fel...

poate reusim sa ne intalnim candva sa o vad si eu ..

bafta ...

Link către comentariu
Publicat (modificat)

sti ca-s mort dupa masina ta :D ...luna viitoare imi iese de la vopsit si vreau neaparat sa facem pozele alea mult visate impreuna.

Sa le numim ,,the enemy and friend'' :)

Pana atunci...mai pun ceva poze

post-1474-1275082473_thumb.jpg

post-1474-1275082513_thumb.jpg

post-1474-1275082630_thumb.jpg

Modificat de eugen_zim
Link către comentariu

Ce masina are uwe?

Eugen, hai la intalnire si frecam la borduri pana ajungem la miez :(

Ultima poza e cea mai reusita. :(

post-12409-1275098385_thumb.jpg

Modificat de zib3r
Link către comentariu
Publicat (modificat)

Nu numai curata ....si mizerabila prin trafic...mustangul cabrio ne-a atras atentia :icon_cool: si nu numai

Poze mai vechi dar ....

post-1474-1275291797_thumb.jpg

post-1474-1275291801_thumb.jpg

post-1474-1275291805_thumb.jpg

post-1474-1275291809_thumb.jpg

post-1474-1275291813_thumb.jpg

post-1474-1275291817_thumb.jpg

Modificat de eugen_zim
Link către comentariu

Da ce se uitau fetele din mustang dupa zimulica !! :icon_cool:

Link către comentariu

Am depistat ce era cu pompa de-mi curgea...avea carcasa sparta.

Fac si eu un apel la voi: cine are sa-mi dea si mie o carcasa de pe o pompa de 16v? contra cost bineinteles sa-mi dea un pm.

Multumesc anticipat :D

Link către comentariu

nu am cuvinte......

In legatura cu farurile ralley, daca nu se gasesc, oare cele de corrado merg pe astea? Pana acuma credeam ca farurile alea sunt de corrado, acuma aflu ca e ceva special. Sunt la fel de inguste, eu as pune de as gasii. Sau USA style...

Modificat de GVP
Link către comentariu

Dupa cum am spus, urmeaza ceva centrari reglari si o vizita la tinichigiu.....ei bine cam pe aici sa ajuns :vaidecapulmeu:

Cam asa arata masina acum....in conditiile astea, sper din tot sufletul sa ajung la intalniri cu ea....daca nu, poate-mi gasiti si mie loc la voi in spate :blah:

post-1474-1276362706_thumb.jpg

Modificat de eugen_zim
Link către comentariu

daca pui mana la lucru ajungi. spor

Dupa cum am spus, urmeaza ceva centrari reglari si o vizita la tinichigiu.....ei bine cam pe aici sa ajuns :(

Cam asa arata masina acum....in conditiile astea, sper din tot sufletul sa ajung la intalniri cu ea....daca nu, poate-mi gasiti si mie loc la voi in spate :)

Link către comentariu

Hai ca vreau sa vad zim-ul, ti-as fura tot de pe masina, atat de bine arata :P :D

Link către comentariu

Am rezolvat-o cu carcasa pompei de presiune...multumesc din suflet Geo UZZ si Bankaru Alex PENTRU AJUTOR.

Numai de bine :)

Dupa regula ,,daca n-ai de lucru, iti cauti'' desii am ;) :

Daca totul decurge normal, ar trebuii sa-mi vina si ultimile optiuni care-mi mai lipseau...asta ca sa inchid capitolul optiuni.

Link către comentariu

"Daca totul decurge normal, ar trebuii sa-mi vina si ultimile optiuni care-mi mai lipseau..."

Care's alea ? :huh:

Modificat de unnamed
Link către comentariu

eugen, 3 tuburi de spray si ai terminat problema ;) (mai glumesc si eu)

Ai de gand sa vopsesti toata masina? Sau doar segmentele in lucru? Ce sa intamplat de ai fost nevoit sa apelezi la un tinichigiu?

Link către comentariu

A fost lovita in spate ...eu doar am preluat-o asa...problema este ca era facuta cu chit SI NU TRASA SI INDREPTATA PROFESIONAL.

Marea mea dilema este daca se mai merita sa continuii proiectul, ori sa iau alta cu o coaja mai buna si sa incep sa mut.

Nici eu nu mai stiu.

Link către comentariu

...nu o sa dormi linistit noaptea....gaseste o caroserie buna si fa transplantu .....(zetari :beerchug: )

Link către comentariu

cred ca treaba cu transplantul si o coaja noua este ce a mai buna dupa mine....

JOK ai ajuns sa postezi la g2 man....:beerchug:

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!