Jump to content

DAS ZIM Edition One


eugen_zim

Postare recomandată

Multam :) Aline trebuie sa dai de :sick: ....da ce sa mai...cred ca trebuie sa dau eu, la cat mai ajutat.

Acum sa discutam business :icon_thumright: ... sti ca fara tine nu va fi sus :) .

Te astept cu o veste buna.

Link către comentariu

Bravo Eugen , imi inchipui cat de bucuros esti , o sa arate demential , sa o ( fatza ) stapanesti sanatos :D

Link către comentariu

Felicitari pentru noua grila, si pentru noile faruri. Abea astept sa vad poze cu ele montate pe masina! Good luck! :)

Link către comentariu

Nemtii astia....f tare Eugene!

Este f greu sa-ti aduci masina in stadiul asta, mai ales ca traim in ro.

Respect ptr pasiune.

Modificat de stefan56gti
Link către comentariu

Bine zis ,,traim in Ro" ma dusei personal sa iau farurile tocmai ca imi era frica sa nu se sparga la curierul nostru.

Pe aceasta cale vreau sa-i multumesc lui Valerica, pentru ca a mers cu mine 800 km numai pentru visul meu....si nici macar nu am udat farurile :icon_thumright:

Valuk te astept pe la mine.

Pentru unii, drumul acesta ar fi o nimica toata(am vazut un broscar care a plecat pana in Suedia pentru 2 scaune...deci se poate si mai rau) dar pentru mine a fost un drum care parca nu se mai termina.

Multam de aprecieri..Stefane suntem toti in aceeasi galeata :icon_thumright:

Link către comentariu

vai de mine cata munca, sunt impresionat...

daca cauti spalatoare de faruri cred ca te pot ajuta, aici la noi toate masinile vandute de VAG au spalatoare de faruri

Link către comentariu

Din nou la lucru si din nou achizitii.

Azi am schimbat iar instalatia de faruri cu una fara defecte...o data cu schimbul, instalatia mea o dau de moca(are mici defecte)

Achizitie noua pentru masina..instalatie de incalzire in scaune(mai am doar foliile de luat)

:salut:

post-1474-1257607174_thumb.jpg

post-1474-1257607179_thumb.jpg

post-1474-1257607184_thumb.jpg

post-1474-1257607357_thumb.jpg

Link către comentariu

si cum se incalzesc sacunele ? rally frontul e pus ? mai multe detalii despre instalatia care o dai ? :D

Link către comentariu
Friends... ce mai :) cand montezi fata de rally Eugen?

up :D

btw, arata super bordul cu atatea "butoane" :D .

:frigbaitata:

Link către comentariu

Mai am un singur loc liber si acela va fi al aerului...spun asta pentru ca aerul conditionat care urmeaza sa-l iau este cu buton si nu are comanda prin vacum.

Rallye frontul mai are de asteptat si asta pentru ca am muncit azi ca un nebun si am uitat ca se inchide licitatia grilei azi.

Scaunele incalzite inca nu sunt gata pentru ca nu am folia de scaun....eu am reusit pana acum sa fac rost de instalatia completa pana la scaune.

Link către comentariu

pana gasesc grila originala...am primit alta mattig.

Multam WRC

Daca totul decurge normal si maine vom avea noi achizitii. :angry:

post-1474-1258491223_thumb.jpg

Link către comentariu

Si vedem si grila montata pe masina ????? Promit ca daca pui poze imi vand stopurile alea care nu tiau placut :)

Link către comentariu

fata o sa o montez cred ca pe weekend...o puneam azi dar am avut altceva de facut...

...cum toate au decurs bine azi...achizitii noi

Arcade fata de G60 :P (acum am g60 fata spate), sunt intr-o stare mai mult decat buna :icon_thumright:

Multumesc Rebelu si Andu :blah_:

...diferenta o gasiti aici

http://images.google.ro/imgres?imgurl=http...sa%3DN%26um%3D1

post-1474-1258573753_thumb.jpg

post-1474-1258573768_thumb.jpg

post-1474-1258573787_thumb.jpg

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!