Jump to content

Anvelope de iarna pentru Fabia


120 L
 Share

Postare recomandată

Se apropie sezonul si e util sa aflam de unde putem procura anvelope de iarna (noi) la preturi mici.

Cei care au mai cumparat pot trece orasul-magazin-adresa-pret.

Foarte folositoare poate fi si impresia despre anumite brand-uri folosite pina acum de catre cei care au mers cu astfel de anvelope iarna.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in brasov, 120L-ule incearca la plp group, pe sitei. eu de la ei mi-am luat gumele de vara yokohama la un pret superbun

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hmm, va rog sa veniti cu informatii strict la subiect: Anvelope/pret/magazin/oras, orice abatere de gen bagare de seama va conduce la inchiderea topicului sau mutarea discutiei in aria indicata de 4abc. Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am vazut ianinte topicul general din sectiunea tehnica dar nu prea scriu userii despre magazine si preturi.

Utilitatea site-urilor cu teste este mai mult sau mai putin obiectiva..parerea mea...am comparat citeva si nu prea se potrivesc rezultatele.

Ca oferta prin Bucuresti mi se pare OK dpdv calitate-pret cea de la Magistral din Baneasa.

http://www.magistral.ro/anvelope/detalii/1...175-70-R14.html

E un pret corect ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in brasov, 120L-ule incearca la plp group, pe sitei. eu de la ei mi-am luat gumele de vara yokohama la un pret superbun

Scuze, nu stiu de ce am trait cu impresia ca 120L este user brasovean. Oricum, nu e chiar bagare in seama, ca baietii chiar au oferte bune pentru soferii din brasov, pneuri atat de vara cat si de iarna. Preturile incep de la 130 de lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Anvelopele de iarna le-am cumparat anul trecut din targ de la vitan; sunt sava eskimo 185/60/14 si au costat 155lei/buc daca nu ma insel. Nu aveam bani de Snowtrac asa ca le-am luat pe astea. Mie imi place cum s-au comportat in toate conditiile de drum pe care le-am intalnit, deci mi se pare un raport calitate/pret bun. Pe net nu am gasit pret sub cel din targ si ar fi trebuit sa astept dupa ele, eventual sa am si surpriza unui colet deteriorat sau mai stiu eu ce, deci mi s-a parut cel mai avantajos in targ.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Atentie foarte mare la ofertele de pe siturile dedicate vanzarilor de anvelope. De nenumarate ori, atat eu cat si amici, am gasit pret bun, am sunat si ni s-a spus ca nu mai au pe stoc dar ca vor aduce.... si-au adus dupa muuuuult timp. Deci verificati bine inainte de a va bucura c-ati gasit preturi imbatabile!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

CristiN: iti multumim dar fabiile sunt echipate in peste 99% din cazuri cu R13 junior si R14 celelante-- sunt dimensiunile omologate in CI si talon. Poate exista unii care au montat jante de 15-16 si sunt interesati...

Blitz: mare dreptate ai cu ofertele de pe net...aproape toate sunt tzepe curate....( fie nu au in stoc, fie au dar la pret mult mai mare...etc )

Singurii pe care care i-am gasit prin net si au ce scrie in stoc si la pretul respectiv sunt: http://www.anvelopa-janta.ro/contact-savhor.php

Au anvelope Vredestein snowtrac la preturi bunicele, le monteaza pe loc acolo...pare OK.

Oricum mai este ceva vreme pina trebuie montate iar ofertele incep sa apara si concurenta e benefica pt noi caci scade pretul...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!